Про це Геллі Беррі відверто розповіла у популярному шоу Джиммі Феллона, яке у час пандемії виходить на його ютуб-каналі. Акторка зізналась, що під час зйомок фільму про Джеймса Бонда стався інцидент, який ледь не коштував їй життя.

Читайте також: Я самотня от уже 3 роки, – акторка Геллі Беррі зробила несподівану заяву

За сюжетом, молода агентка допомагала харизматичному колезі врятувати світ від чергового лиходія. Однак під час своєї місії вона закохалась у Джеймса Бонда та хотіла його звабити. Для цього Геллі Беррі використала фініки: акторка мала еротично їсти їх, не зводячи очей з Пірса Броснана. Однак жарт колеги настільки розсмішив її, що зірка ледь не подавилась. Врятував акторку Пірс Броснан.

"Я повинна була мати сексуальний вигляд, еротично поїдаючи фінік і намагаючись спокусити Пірса. Але замість цього я почала задихатися, і йому довелося використовувати на мені прийом Геймліха! Добре, що він знав, як це робити. Він врятував мені життя", – розповіла Геллі Беррі.


Геллі Беррі у фільмі про Джеймса Бонда / IMDb

Та попри неприємний інцидент у фільмі "Помри, але не зараз" не бракувало сексуальних сцен. Чого тільки вартий вихід Геллі Беррі в жовтому купальнику. Ця сцена точно закарбувалась у пам'яті прихильників "бондіани".


Геллі Беррі в купальнику / IMDb