Суд присяжних визнав Гарві Вайнштейна винним у примусовому оральному сексі з колишньою асистенткою Project Runway Мімі Хейлі в 2006 році та зґвалтуванні актриси Джесіки Манн, яка 2013 року сподівалася розпочати свою кар'єру. До оголошення остаточного покарання продюсер мав перебувати у в'язниці, проте карета швидкої допомоги направилася до лікарні просто від Верховного суду Нью-Йорка.

Гаряча тема: Гарві Вайнштейна визнали винним у сексуальному насильстві: подробиці

Як повідомляє видання Page Six, Гарві Вайнштейн так і потрапив до стін в'язниці на острові Райкерс. Зараз він перебуває у медичному центрі Белв'ю, який відвідують найбільш поважні персони США. У персональній палаті він залишатиметься під цілодобовим наглядом поліції.

Зміна маршруту швидкої допомоги спричинена підвищеним тиском продюсера. Варто зазначити, що він страждає від болів у спині та цукрового діабету, що неодноразово дозволяло спекулювати у суді. Адвокат Гарві Вайнштейна Донна Ротунно поспішила запевнити, що стан її клієнта стабілізувався.

З Гарві все добре. Він неймовірно сильна людина. І він знає, що боротьба ще не закінчена. Звичайно, ми спростуємо вердикт присяжних. І зробимо це найближчим часом,
– повідомила Донна Ротунно.

Варто наголосити, що вину Гарві Вайнштейна у трьох найтяжчих злочинах так і не встановили – хижацьке сексуальне насильство і зґвалтування першого ступеня. Саме ці злочини могли стати причиною довічного ув'язнення одіозного продюсера.