Гаррі Поттер

Мадс Міккельсен про Ґріндевальда: актор прокоментував особливості перевтілення в нову роль
7 трав
21:03
У листопаді 2020 року стало відомо, що данський актор Мадс Міккельсен приєднається до знімальної команди фільму "Фантастичні звірі 3". У інтерв'ю Collider Міккельсен розкриває, що не збирається копіювати акторську гру Деппа, але в той час і не буде створювати "нового" персонажа.
Зірка "Гаррі Поттера" розповіла про расизм на знімальному майданчику
11 бер
11:25
Кеті Люнг, шотландська акторка, яка зіграла у 4 фільмі із серії стрічок про Гаррі Поттера, розповіла, як піддавалась расистським знущанням під час зйомок. Хейтери надсилали їй гнівні повідомлення й навіть створили вебсайт ненависті до акторки.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.