Про свій єдиний невдалий шлюб Мей Маск розповіла в інтерв'ю для програми "А поговорити?". Модель та дієтолог одружилася з інженером Ерролом Маском у віці 22 років проти своєї волі, адже той збрехав батькам коханої про заручини. Наречений знаменитості завжди проявляв агресію, а вже під час медового місяця вперше підняв руку на дружину.

Читайте також Чи одружиться Ілон Маск з співачкою Граймс: відповідь матері винахідника

Мей Маск довелося відмовитися від рекламних зйомок та дефіле світовими подіумами, адже синці та побої не сходили з її тіла впродовж 9 років подружнього життя. Чоловік-тиран бив її навіть при дітях, а найстарший успішний син Ілон Маск вже у віці 5 років намагався захистити маму й лупцював батька у відповідь. Молодші діти Кімбал та Тоска також пам'ятають домашнє насильство в родині.

Як Мей Маск наважилася втекти від чоловіка-тирана?

Зірка залишалася з заможним чоловіком-насильником лише заради трьох спільних дітей. Проживши у шлюбі з тираном 9 років, Мей Маск розлучилася всього за 10 днів, відмовившись від поділу майна й забезпечуючи нащадків самостійно. Еррол Маск намагався повернути дружину, залишивши її без грошей, а згодом погрожував розправою.

Він прилетів, щоб побачитися зі мною, і ганявся за мною по вулицях з ножем. Але я не думаю, що він і справді хотів мене зарізати. Він більше залякував,
– з жахом пригадала Мей Маск.

Після розлучення жінка повернулася до модельної кар'єри, яку успішно продовжує навіть у віці 72 років. Мей Маск – зірка престижних фешн-глянців та Тижнів моди, а найголовніше – любляча мати трьох фантастичних дітей, яких подарував її шлюб з чоловіком-тираном.