Автором нової фотосесії стала знаменита Анні Лейбовіц. Редактори глянцю зазначили, що зйомка серед пустельних пейзажів відбувалась ще до спалаху коронавірусу у США. В новому номері Галь Гадот розповіла про життя, кохання, сім'ю і про те, як змінився світ після того, як вона стала "Диво-жінкою" у студії DC Comics. Зазначимо, що друга частину фільму наразі перенесена на 14 серпня.

Цікаво Італійський Vogue вперше вийде з повністю білою обкладинкою: фото

На обкладинці видання 34-річна жінка постала у розкішній сріблястій сукні від бренду Louis Vuitton. Мокре укладання волосся та макіяж в пастельних кольорах чудово підкреслили її проникливий погляд.


Галь Гадот для американського Vogue / Фото: Vogue, Анні Лейбовіц

На інших знімках у фотосесії зірка приміряла декілька суконь різних фасонів брендів Iris van Herpen Couture, Schiaparelli Haute Couture, Tom Ford, Dior Haute Couture, які перегукуються своєю екстравагантністю з образами Леді Гаги для зйомки в In Style.


Галь Гадот для американського Vogue / Фото: Vogue, Анні Лейбовіц

Окрім цього, Галь Гадот взяла участь в традиційній рубриці видання Vogue "73 запитання", у якому дала відповіді на найцікавіші питання журналіста. Зйомка відбувалась в її маєтку у Лос-Анджелесі.