Перше світове визнання Рамі Малек отримав після ролі у фільмі "Містер Робот", за яку він отримав дві премії "Еммі" і славу неймовірно харизматичного артиста. У серіалі він зіграв хакера, який постійно ходив в толстовці з натягнутим на очі капюшоном. Однак після перемоги "Богемної рапсодії" в "Золотому глобусі 2019" та присвоєння Рамі Малеку звання "найкращого драматичного актора", рівень його популярності став ще вищим.

Читайте також: Золотий глобус 2019: усі переможці кінопремії


Рамі Малек у фільмі "Богемна рапсодія" / Instagram / @rami._.malek

Так, нове інтерв'ю, в якому розповів про підготовку до зйомок в "Богемній рапсодії", актор дав іноземному виданню Elle. Рамі Малек зізнався, що відмовився від занять з хореографом, оскільки Фредді Мерк'юрі стверджував, що він не танцюрист, а співак. Актор знайшов тренера по рухам замість хореографа і разом з нею вони намагалися зрозуміти, звідки він такий взявся.

Тільки після того, як ми хоч трохи розібралися з внутрішнім світом Фредді, ми з Поллі приступили до роботи над рухами. Важливо було все: як він ходить, сидить в кріслі, як під час розмови рухаються його руки і що при цьому роблять очі,
– розповів Рамі Малек.


Рамі Малек у фільмі "Богемна рапсодія" / Instagram / @ramielliot917

Під час зйомок у фільмі "Метелик", актору робили зліпок зубів, оскільки по сценарію його герой повинен був дорослішати. Саме тоді Рамі Малеку прийшла ідея зробити собі накладну щелепу і вчитися розмовляти з акцентом Фредді Мерк'юрі.


Рамі Малек у фільмі "Богемна рапсодія" / Скріншот з відеоролика

Вечорами під час зйомок "Метелика" я постійно її носив, щоб звикнути. При першій зустрічі з продюсером "Богемної рапсодії" Гремом Кінгом, ще до підписання контракту, я сказав, що вже навчився розмовляти з британським акцентом і з накладними зубами. Він був вражений,
– згадує Рамі Малек.

Також актор зізнався, що в очікуванні згоди на роль Фредді Мерк'юрі він не стримався і сказав продюсеру, що заради неї готовий розбити лоб. На що Грем Кінг відповів йому: "Ти ще не зрозумів? Інших кандидатів немає, лише ти".

Варто нагадати, нещодавно Рамі Малек підтвердив чутки про роман із Люсі Бойнтон, колегою по знімальному майданчику. У фільмі "Богемна рапсодія" акторка зіграла роль Мері Остін, коханої дівчини Фредді Мерк'юрі.