Креатив від французького кінотеатру MK2

Як повідомляє Forbes Mexico, за дотриманням дистанції у кінотеатрах Парижа будуть стежити улюблені посіпаки з мультфільму "Нікчемний я". Таке креативне рішення прийняли представники мережі кінотеатрів MK2.

Дивіться також Фільми 2020 року, які не можна пропустити

За новими правилами послаблення карантину, між глядачами французьких кінотеатрів повинно бути щонайменше одне вільне місце. Це врахували в MK2, поставивши на крісла жовтих посіпак у їхніх окулярах та комбінезонах. Оригінальна ідея привернула увагу кіноманів, які вже залюбки відвідують кіносеанси поряд з улюбленими персонажами. Водночас у дистриб'юторській компанії MK2 додали, що зали в кінотеатрах є більш безпечними, аніж транспорт.

Цікаво, що посіпаки в кінотеатрі з'явились не випадково. Ці мультперсонажі прописані в документі, який розробляли за участю ВООЗ. Експерти створили правила перебування людей у громадських місцях та переконані, що зображення посіпак привертають увагу і стимулюють дотримуватись дистанції.

Яка ситуація з кінотеатрами в Україні

Досі в Україні діяли актокінотеатри, де глядачі переглядали стрічки, не покидаючи автівок. Та з 2 липня у Києві та регіонах відновлять роботу кінотеатрів.

Правила, яких потрібно дотримуватись у столичних кінотеатрі:

  • Носити медичні маски та не знімати їх під час кіносеансів.
  • Займати місця виключно ті, які будуть позначені. Представники кінотеатрів повинні будуть заповнювати зали не на 100%, а відстань між відвідувачами буде не менша за 1,5 метра.
  • Заборонені будь-які зони, що передбачають розміщення груп людей.
  • Глядачі проходитимуть температурну перевірку на вході.
  • Контроль квитків здійснюватимуть безконтактно (за штрихкодами чи електронним сканером).
  • У залі буде здійснюватись безперервна вентиляція приміщення.