За словами фотографа, спершу було складно адаптуватись до природних явищ. Все тому, що Андріс Барбанс приїхав до Ісландії в так зване арктичне літо, через що митець кілька днів звикав до затяжного дня.

Читайте також: Фотограф створює "паралельні" світи на звичайних вулицях: приголомшливі знімки

"Це було арктичне літо в Ісландії, коли день становив майже 22 години. Знадобилось трішки часу, щоб моє тіло звикло спати не лише в темну пору. Перші дві ночі я прокидався о 3 ранку. Ще одна річ, з якою я зіткнувся – це погода. Посеред ночі ми побачили дивовижне ясне небо та приголомшливий захід сонця, адже ми прибули о 1:00 за місцевим часом, а наступного дня було навпаки – дощ та сіре небо", – розповів Андріс Барбанс.

Упродовж тижня митець мандрував Ісландією, фіксуючи побачене на камеру. Відтак Андріс Барбанс показав красу краю, з яким йому пощастило познайомитись, зазначивши, що відведеної відпустки для нього було замало, щоб пізнати справжню красу цієї країни.

"Справжнє задоволення в Ісландії починається там, де немає туристів. Однак не варто забувати про потенційні небезпеки, тому слід подорожувати або з досвідченим мандрівником, або з гідом", – додав Андріс Барбанс.


Приголомшлива Ісландія


Подорож латвійського фотографа


Казкові краєвиди в Ісландії


Таємничі пейзажі


Ісландія


Приголомшливі пейзажі


Краса природніх явищ


Містичні краєвиди в Ісландії


Мандрівка фотографа

Всі фото – Instagram