В мережі з'явився уривок інтерв'ю з американським фотографом Альбертом, де за його словами, він брав участь в проекті великого американського видання і повинен був сфотографувати найвпливовіших людей США. Одним з них і був засновник Apple.

Читайте також: Пам'яті Стіва Джобса: найбільш мотивуючі цитати творця iPhone

Як пригадав Уотсон, зйомка була призначена на дев'ять ранку, і Стів з'явився на неї дуже пунктуально – у 8:59. Однак перед тим, як він увійшов, його PR-менеджер сказав мені, що Джобс просто ненавидить фотографів.

"Почувши це, я звернувся до Стіву: "Містер Джобс, у мене для вас хороша новина: на нашу зйомку відведено годину, але я впораюся за 30 хвилин". Він подивився на мене так, ніби я збираюся вручити йому різдвяний подарунок, і сказав: "Боже, це буде просто чудово! У мене ще стільки справ на сьогодні"", – додав фотограф Альберт.

Тому фотограф вирішив підійти до фотосесії, як до зйомки фото на паспорт, – щоб спростити весь процес і тим самим заощадити час.

Я попросив Стіва дивитися в камеру так, немов перед ним стоять кілька людей, які з ним не згодні, а він знає, що прав саме він. Джобс відповів, що це не складе ніяких труднощів: "Я роблю так кожен день",
– поділився автор знаменитого фото.

В кінці зйомки, коли Джобс підійшов до нього, щоб оцінити результат, то сказав, що це найкраща його фотографія, яку йому доводилося бачити. Сам Альберт тоді подумав, що Стів, напевно, просто намагається бути ввічливим.

"Минули роки мені подзвонили з Каліфорнії і попросили вислати їм цей знімок. Ще через деякий час я дізнався, що Стіва більше немає, і побачив його фотографію на сайті Apple. Так що в кінцевому підсумку, мабуть, вона йому все-таки дійсно сподобалася", – підсумував фотограф.