26-річна зваблива красуня має досить широку популярність у соціальних мережах. Її аудиторія в інстаграмі нараховує понад 600 тисяч підписників і прогнозовано буде збільшуватися після її коронації.

Читайте також: "Міс Всесвіт 2019" Зозібіні Тунзі: біографія переможниці престижного конкурсу

Зозібіні Тунзі відправилася на конкурс "Міс Всесвіт 2019", аби довести красу темношкірих жінок і показати, що вони рівноправно претендують на визнання в суспільстві. Дівчина є громадською активісткою і виступає за гендерну рівність та протистояння насильству.

Вона сміливо позує в купальниках, демонструючи красу свого стрункого тіла.

Її модельна кар'єра розпочалася 2017 року з участі в конкурсі "Міс Південно-Африканська Республіка". Не ввійшовши до фіналу змагань, їй вдалося підкорити суддів за два роки. Зозібіні Тунзі визнали накрасивішою дівчиною в Південній Африці у 2019 році.

Також Зозібіні Тунзі здобула освіту бакалавра з питань зв'язків з громадськістю та імідж-менеджменту. Вона обгрунтувала свою жагу до знань життєвою історією бабусі, яка не мала змоги повноцінно навчатися.

Перша книжка, яку я коли-небудь взялася читати, належала моїй бабусі. Вона подарувала мені її, бо я любила сідати на коліна і вдавати, що читаю. У неї не було можливості продовжувати навчання через минулі закони про апартеїд, але вона наголошувала на тому, що необхідно бути обізнаною,
– розповіда дівчина у своєму інстаграмі.

Наприкінці вересня у ПАР відзначають національне свято День спадщини. Зозібіні Тунзі приєдналася до масштабного святкування та заохотила всіх африканців відзначати торжество своєї індивідуальності, ідентичності та багатої культури.