У новій частині серії фільмів "Форсаж" з'явився новий герой, якого зіграє Ідріс Ельба. У другому офіційному трейлері, який опублікували на YouTube-каналі кінокартини Fast & Furious, його можна побачити досить часто.

Читайте також: Вийшов перший український трейлер до фільму "Форсаж: Гоббс і Шоу": відео

Також у представленому тизері показано значно більше екшн-моментів, ніж у попередньому. У фільмі наявні усі моменти, на які чекають справжні поціновувачі бойовиків, а саме – гонитва, вибухи, стрілянина. Проте режисери не забули про ще одну важливу складову – жарти.

У центрі подій Деккард Шоу (Джейсон Стетхем), його сестра Хетті (Ванесса Кірбі), головний злочинець Брікстон (Ідріс Ельба) та Люк Хоббс (Двейн Джонсон).

За сюжетом, сестра Шоу вкрала у Брікстона вірус, який може знищити половину людства. Злочинець помітив пропажу і вирушив на пошуки важливої втрати. Аби подолати ворога і врятувати планету від знищення, сімействам Шоу і Гоббс доведеться об'єднатися і працювати разом. Для виконання місії новостворена команда володітиме найшвидшими автомобілями, наймогутнішою зброєю, а також допомогою матерів головних героїв.

Дивитися другий трейлер фільму "Форсаж: Гоббс та Шоу" англійською: відео

Дивитися другий трейлер фільму "Форсаж: Гоббс та Шоу" українською: відео