На Близнюків, зокрема, чекає заробітна плата, а от в Овнів та Козорогів будуть певні труднощі. Усі деталі дізнавайтеся у гороскопі, який підготував LifeStyle 24.

Вау Гроші литимуться рікою: вже до кінця березня 3 знаки зодіаку отримають шалені прибутки

Фінансовий гороскоп на 18 – 24 березня для всіх знаків зодіаку

Овен

Овнам цього тижня буде складно з фінансами. Астрологи кажуть, що навіть доведеться позичати гроші у когось з близьких. Не хочеться влізати у борги, але іншого виходу з ситуації не знайдете.

Фінансовий гороскоп для Овнів

Гороскоп для Овнів

Телець

Тельці неодноразово повторювали собі, що потрібно зав'язувати з азартними іграми. Однак поки існує дуже велика спокуса. Тому вже найближчими днями ви витратите велику суму грошей.

Фінансовий гороскоп для Тельців

Гороскоп для Тельців

Близнюки

На початку тижня Близнюки отримають заробітну плату, тому представники цього знаку зодіаку зможуть потішити себе якоюсь класною покупкою. Зробіть корисний та яскравий подарунок.

Фінансовий гороскоп для Близнюків

Гороскоп для Близнюків

Рак

Цього тижня Раки трохи зупиняться, адже за останній час витрати значно зросли. Астрологи рекомендують почати економити, однак не обмежувати себе дуже сильно.

Фінансовий гороскоп для Раків

Гороскоп для Раків

Лев

Левам нарешті вдасться вирішити неприємну ситуацію з банком. Річ у тім, що нещодавно у представників цього знаку зодіаку списали велику суму коштів. Через таку помилку довелося добряче понервуватися.

Фінансовий гороскоп для Левів

Гороскоп для Левів

Діва

Діви назбирали достатньо коштів, щоб порадувати своїх рідних та друзів подарунками. Можете відправлятися на шопінг вже завтра. Навіщо відкладати таку чудову справу на потім?

Фінансовий гороскоп для Дів

Гороскоп для Дів

Терези

У Терезів стабілізується ситуація на роботі, тому ви нарешті зможете видихнути. Тепер проблем з грошима не буде, адже все стане на свої місця. Можливо, зовсім скоро на вас навіть чекатимуть приємні новини.

Фінансовий гороскоп для Терезів

Гороскоп для Терезів

Скорпіон

Скорпіони звикли допомагати рідним фінансово. Однак астрологи кажуть, що цього тижня потрібно зменшити кількість своєї доброти. Адже грошей не вистачатиме на основні потреби.

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для Скорпіонів

Стрілець

Впродовж тижня Стрільці багато працюватимуть, навіть вихідні будуть завантаженими. Однак ваша праця додатково оплачуватиметься, тому зможете компенсувати час та сили, які витратили.

Фінансовий гороскоп для Стрільців

Гороскоп для Стрільців

Козоріг

Найближчими днями Козорогам буде складно правильно розпоряджатися фінансами. Попереду дуже заплутані ситуації, з яких знайти вихід вдасться не одразу.

Фінансовий гороскоп для Козорогів

Гороскоп для Козорогів

Водолій

Зараз у Водоліїв гроші зовсім не в пріоритеті. Тому представники цього знаку зодіаку не дуже звертають увагу на те, що відбувається з фінансами. Однак астрологи кажуть, що ситуація може кардинально змінитися.

Фінансовий гороскоп для Водоліїв

Гороскоп для Водоліїв

Риби

Астрологи радять Рибам цього тижня бути обережними. Вас обмануть на гроші. Якщо проявити максимальну уважність, то можна трохи згладити кути та не довести до плачевних наслідків.

Фінансовий гороскоп для Риб

Гороскоп для Риб