Вже за декілька днів відбудеться довгоочікуваний фінал ювілейного сезону найромантичнішого шоу країни "Холостяк". Саме тоді вся країна дізнається ім'я обраниці пілота Максима Михайлюка. Поки глядачі роблять прогнози, хто ж переможе цього року, фіналістки оприлюднюють звабливі кадри. Днями на особистій сторінці Даші Ульянової в інстаграмі з'явилося гаряче фото.

Читайте також: Даша з "Холостяка-10" звернулася до прихильників: Не бажайте мені перемоги

Дівчина постала перед камерою, сидячи на стільці біля ліжка. На ній немає бюстгальтера, а оголені груди Даша прикрила халатом білого кольору. На обличчі в неї бачимо насичений макіяж із чорними стрілками на повіках та яскравою червоною помадою на губах. Довге волосся вона зібрала у хвіст та забрала на бік. Вуха учасниці "Холостяка" прикрашають мінімалістичні сережки, а на шиї висить золотий ланцюжок.


Учасниця шоу "Холостяк-10" Даша Ульянова / Instagram / @dasha_ulyanovaa

Нагадаємо, вже цієї п'ятниці о 19:00 відбудеться дванадцятий випуск шоу "Холостяк-10". Максим Михайлюк проведе два незабутні дні з Дашою та Даною в романтичній Барселоні. Після цього він назве ім'я тієї дівчини, яка змогла полонити його серце та з якою прагне будувати стосунки поза межами проєкту.