Дана Оханська була однією із найяскравіших та найвідвертіших учасниць ювілейного сезону "Холостяка". За час участі в проєкті у неї з'явилася справжня армія прихильників. Днями на особистій сторінці в інстаграмі дівчина подякувала усім за підтримку та прокоментувала рішення Максима.

Читайте також: Дана з "Холостяка-10" прокоментувала фінал проєкту: Набридне одне і те ж

Дана подякувала шанувальникам

Фіналістка зазначила, що після закінчення знімань проєкту минуло більше трьох місяців. Та, коли вона переглядала останній випуск, не змогла втримати сліз.

Я вдячна кожному, хто причетний до проєкту "Холостяк" за всі ті емоції, які я отримала, за мурашки від закоханості, за натхнення і за Макса. Це були одні з найяскравіших два з половиною місяці мого життя. Це такий період, що залишиться в серці та спогадах назавжди,
– написала в публікації Дана.

Також вона попросила не співчувати їй. Вона вважає, що все склалося саме так, як краще для неї та Максима.

⁣⁣Я надзвичайно ціную вашу підтримку, але не засуджуйте Макса. Так, ми різні, як ви неодноразово зауважували. І це нормально. Причин, чому все саме так завершилося, на мою думку, немає. Вони – ірраціональні. І це теж нормально, коли говоримо про почуття,
– наголосила Дана.

Нагадаємо, вже цієї п'ятниці о 19:00 відбудеться пост-шоу "Холостяка-10", де глядачі дізнаються багато цікавих подробиць із життя учасниць після проєкту. Також стане відомо, як склалася доля Максима та Даші, з якою він прагнув будувати стосунки.