У 10 сезоні "Х-фактора" зірковими тренерами стали: відома співачка Настя Каменських, продюсер Ігор Кондратюк, епатажна артистка Оля Полякова та популярний в образі Вєрки Сердючки – Андрій Данилко.

Цікаво! Х-фактор 10 сезон 16 випуск: хто став переможцем

Також на сцену 10 сезону "Х-фактора" вийшли: Джамала, гурт "Антитіла", Олександр Кривошапко, Pianoбой, Вєрка Сердючка, Alekseev, Тіна Кароль, Alyona Alyona, Monatik.

Відкривала суперфінал 10 сезону "Х-фактор" українська співачка "Тіна Кароль". Своїми піснями вона розповіла глядачам історію творчого шляху й свого життя.

Далі Оля Полякова покликала на сцену свого підопічного категорії "Старші за 30" – Георгій Колдун. Він розповів, що з кожним кроком опиняється все ближче до фінішу й тому не хочеться когось пропускати вперед. Георгій виконав пісню Bon Jovi "It's My Life".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Георгія Колдуна

Вибухова й сенсаційна Alyona Alyona вийшла на сцену зі своєю новою піснею "Казка".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Alyona Alyona

А одразу за відомою реперкою виступав фантастичний гурт "Антитіла" зі своїм хітом "Вірила".

Далі на сцену 10 сезону "Х-фактор" вийшла чарівноголоса Еліна Іващенко, яка є підопічною Ігоря Кондратюка й категорії "Дівчата". Вона запевнила, що ніколи не зможе опустити руки й зробить все для того, щоб писати власні пісні й стати легендою українського шоубізнесу. Еліна виконала пісню Beyoncé "Single Ladies".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Еліни Іващенко

Неймовірна кількість зіркових виступів була під час суперфіналу 10 сезону "Х-фактор", тому одразу за конкурсанткою на сцену вийшов співак Alekseev із піснею "Как ты там".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Alekseev

Після зіркового виступу Оля Полякова покликала на сцену учасницю, яка так і не потрапила до суперфіналу, але запам'яталася усім глядачам – Анна Іваниця. Вона виконала пісню з фільму "Бриллиантовая рука" – "Помоги мне". А допомагали їй виступати Георгій Колдун та Антон Вельбой.

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Анни Іваниці

Настя Каменських оголосила про виступ одного зі своїх підопічних категорії "Хлопці" – Артема Забєліна. Артистка заявила, що й після вильоту учасника, продовжує вболівати за його успіх. Артем виконав пісню "Я не могу".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Артема Забєліна

Одразу після рекламної паузи у прямому ефірі 10 сезону "Х-фактор" виступив Pianoбой з піснею "Я можу все".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Pianoбой

Оля Полякова повідомила, що "співоча няня" Людмила Базелюк, якій артистка обіцяла контракт й запис альбому, вже має 4 пісні. Й одну з них вона виконала для глядачів "Х-фактор" 10 сезон.

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Людмили Базелюк

Повернувся на сцену співочого шоу "Х-фактор" відомий учасник попередніх сезонів – Олександр Кривошапко. Співак виконав свою пісню під назвою "Манит".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Олександра Кривошапки

Гурт "Romax", який оголосив Андрій Данилко, вийшов наступним виступати для глядачів та суддів. Їх наставник заявив, що у його колишніх підопічних вже заплановано багато концертів. "Romax" виконав українську версію пісні Ricky Martin "Livin' La Vida Loca".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ гурту ROMAХ

На сцені "Х-фактор" у прямому ефірі виконала свою пісню "Крила" відома співачка Джамала.

Читайте також: Х-фактор 10 сезон: хто потрапив у суперфінал

Антон Вельбой зміг здобуту на проєкті "Х-фактор" свою аудиторію. Про це заявила Настя Каменьских, оголошуючи його виступ. Сам хлопець називає свою участь "крутецькою пригодою" і вона його надзвичайно змінила. Антон Вельбой виконав пісню Ляпис Трубецкой "В платье белом".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Антона Вельбоя

Наступною на сцену вийшла Марія Стопник, яка була підопічною Ігоря Кондратюка. Дівчина заявила, що буде сумувати за всіма, зокрема за своїм наставником, який живе проєктом "Х-фактор". Вона виконала пісню гурту "The Hardkiss" "Коханці".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Марії Стопник

Не оминув суперфінал 10 сезону "Хфактор" й відомий український співак Monatik. Він запалив усю глядацьку залу піснею "Каждый раз".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Monatik

Свій другий виступ здійснила підопічна Ігоря Кондратюка – Еліна Іващенко. Учасники підтримували дівчину, стверджуючи, що її голос це дар і він неймовірний. Учасниця виконала пісню Квітки Цісик "Місто спить".

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Еліни Іващенко

Другий суперфіналіст 10 сезону "Х-фактор" Георгій Колдун виконав пісню Ірини Білик "Снег". Він розповів, що дуже переживав, коли в попередньому випуску оголошували, хто ж пройшов до суперфіналу.

Х-фактор 10 сезон 16 випуск дивитись онлайн: виступ Георгія Колдуна

Завершував прямий ефір "Хфактор" виступ Андрія Данилка в образі Вєрки Сердючки з піснею "Make it rain champagne".

Що таке Х-фактор?Це музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі учасники обираються шляхом публічних прослуховувань. 14 вересня 2019 року в Україні стартував 10 сезон шоу "Х-фактор".