До осінніх фільмів якнайкраще пасує горнятко з какао або зігріваючим глінтвейном. Рецепт глінтвейну ви можете знайти за посиланням.

Читайте також: Мартін Фріман: кращі фільми британського актора, якому виповнилося 46 років

Одного разу, 2007

Він – вуличний музикант, якому не вистачає впевненості в собі, щоб виконувати власні пісні, вона – мати-одиначка, яка іммігрувала з Чехії та намагається вижити в чужому місті. Одного разу вони зустрілися в метушні вулиць Дубліна, щоб допомогти один одному реалізувати свої мрії.

Окрім чарівних осінніх пейзажів, у фільмі звучить неймовірна музика, яка доповнює сюжет. А за одну з пісень – Falling Slowly – фільм отримав "Оскара".

Солодкий листопад, 2001

Нельсон Мосс – рекламний агент і типовий трудоголік, життя якого розписане буквально по хвилинах. Здавалося б, ніщо не може перешкодити йому рухатися до поставлених цілей, але одного разу він зустрічає Сару – дивну і пристрасну жінку, яка змінює долі чоловіків.

Вона пропонує йому залишитися з нею всього на місяць в якості експерименту – ніяких зобов'язань і ніякої закоханості.

Щомісяця – листопад. Я люблю тебе кожен день. Це наш місяць, він не повинен скінчитися.

Осінь в Нью-Йорку, 2000

48-річний досвідчений ловелас Уілл Кейн зустрічає молоду і красиву 22-річну дівчину Шарлотту. Пропалений цинік, він звик до легких і необтяжливим відносинам, і спокусити чергову красуню для нього не складає труднощів.

Однак на цей раз його ідеальна схема флірту дає збій, і все складається зовсім не так, як спочатку планувалося.

Осінь у фільмі виступає не просто декорацією, вона – одна з головних дійових осіб. Одні тільки панорами нью-йоркського Центрального парку, де головні герої роблять неспішні прогулянки, ведучи філософські бесіди, варті того, щоб подивитися цей фільм.

Немає в світі брехні, яку я вважала кращою за правду.