Пальма, який екранізував роман Стівена Кінга "Керрі" та кримінальний фільм "Обличчя зі шрамом" у 1970-х і 80-х роках, розповів що майбутній сценарій буде близьким до реальних подій. Про це повідомляє BBC Україна.

Читайте також: Стало відомо, коли судитимуть скандального Гарві Вайнштейна

Хвиля обурення довкола ситуації із Вайнштейном, якого звинувачують у сексуальному насильстві над двома жінками, породила рух #MeToo, який привертає увагу до поширення секс-насильства і домагань.

Продюсер розповів, що на власному досвіді чув багато історій від людей, які мають стосунок до цього скандалу.

На його думку, між режисером і актором повинна бути довіра, а її втрата на будь-якому рівні лише через похіть чи жадібність "є найгіршим, що може бути".

Але це фільм жахів із секс-гвалтівником і історія відбудеться у кіноіндустрії,
– зазначив продюсер західним ЗМІ.

Крім того, де Пальма наголосив, що рух #MeToo кардинально змінює теми фільмів та процес їх виробництва.

"Буде цікаво побачити, коли жінки почнуть контролювати, з естетичної точки зору, як все має відбуватися", – заявив продюсер.

Нагадаємо, голлівудський кіноактор Бред Пітт візьметься за зйомки документальної кінострічки про історію сексуальних домагань та згвалтувань скандальним продюсером Гарві Вайнштейном.

Над художнім фільмом працюватимуть компанії "Annapurna Pictures" і "Plan B Entertainment ", заснована Бредом Піттом. Ці компанії придбали права на екранізацію у журналістів Джоді Кантроу і Меган Тейх, які є авторами скандального розслідування про Вайнштейна у виданні The New York Times.