У фільмі "Стриптизерки" йдеться про танцівниць в нічних клубах, які були розчаровані від системи того, як їм роздають зароблені кошти, і організували шахрайську схему. Дівчата-стриптизерки влаштовували багатіям з Волл-Стріт незабутній відпочинок з танцями і випивкою, а під час розваг жінки підсипали жертвам наркотики та спустошували їхні кредитні картки.

Читайте також: Неочікувано: розкішна Дженніфер Лопес стала білявкою – фото

Схему грабунку описала журналістка Джессіка Пресслер, яка після публікації статті стала знаменитою. За її даними, жінки й справді відпочивали із багатіями та обкрадали їх до останньої копійки. Стриптизерки збагачувались з 2008 до 2014 року, а суми за одну афери сягали 135 тисяч доларів.

Дженніфер Лопес зіграла організаторку афери – Саманту Барбаш, яка була дуже авторитетною серед дівчат у реальному житті. Їй зараз 45 років і вона працює власницею спа-центру. Барбаш почала танцювати на пілоні у 19 років, а згодом працювала хостес у нічному клубі Scores Gentleman’s Club у Челсі, Нью-Йорк. Як йшлося у матеріалі Пресслер, Саманта вербувала молодих дівчат у свою шахрайську схему.

Всі хотіли попрацювати з Самантою. Тому що у неї було багато клієнтів і вона вміла добре працювати,
– розповіла інша аферистка Розі (її зіграла Констанс Ву) в інтерв'ю з журналісткою.

Саманта Барбаш була матір'ю-одиначкою, яка виховувала сина.

"Пограбування банкірів за те, що вони грабують Волл-стріт, чи що завгодно – це ніколи не приходило мені на думку. Я лише думала про те, що я одинока мама, і мені потрібно підтримувати сина" – розповідала аферистка виданню The Sun.


Саманта Барбаш / Instagram / @iam_missfoxita

Барбаш також негативно коментує вихід фільму "Стриптизерки". Саманта звинувачує продюсерів і Дженніфер Лопес у тому, що вони без дозволу зображують її історію життя.

Вона (Джей Ло) насправді неправильно представляє мене. Я ніколи не була стриптизеркою. Це наклеп на героїню,
– заявила шахрайка.

Фільм "Стриптизерки": дивіться трейлер