Режисери часто полюбляють давати друге життя легендарним фільмам, створюючи на їх основі спектаклі або ж мюзикли. Невдовзі всі прихильники романтичної кінострічки "Щоденник пам'яті" зможуть переглянути бродвейський мюзикл про головних героїв драми.

Читайте також: Українське кіно: список та трейлери найкращих фільмів, що вийдуть у 2019 році

Несподівані деталі розповіла співачка та композитор Інгрід Майкельсон у програмі NBC Today, передає The Guardian. Як виявилось, зірка вже майже рік працює над адаптацією відомого сюжету. Допомагає їй в цьому сценарист Бека Брунстеттер.

Відомо, що мюзикл за мотивами драми "Щоденник пам'яті" презентують на сцені Бродвейського театру в Нью-Йорку. Дату прем'єри автори проекту наразі не розголошують. Не відомі й імена акторів, які зіграють легендарні ролі зі "Щоденника пам'яті".


Фільм "Щоденник пам'яті" стане мюзиклом / moviestape.net

До слова, знаменита драма з'явилась на телеекранах ще в 2004 році. Фільм отримав чималий успіх в прокаті та й досі є популярним серед кіноманів.

"Щоденник пам'яті" розповідає історію закоханої пари – аристократки Еллі та хлопця з бідної родини Ноя. Ще в роки своєї юності, в 1940 роки, вони закохуються одне в одного. Однак їхнє кохання повинно пройти через складні життєві перипетії, які здолати може не кожен. Головні ролі у фільмі виконали Райан Гослінг та Рейчел МакАдамс.

Дивіться трейлер до фільму "Щоденник пам'яті" (відео):