Про це повідомляє Держкіно.

Співрежисером фільму Саніна став володар трьох "Оскарів" Марк Джонатан Харріс.

На покази Переломного моменту були розкуплені усі квитки. Коли на церемонії нагородження я висловив подяку українському народу за те, що в часи "альтернативних фактів" і "фейкових новин" вони досі вірять у те, що "правда – понад усе", аудиторія у 800 осіб вибухнула 30-секундними оваціями. Було неймовірно відчувати, наскільки фестиваль і люди в Сан Луїс Обіспо підтримали "Переломний момент" і нерівну боротьбу України за демократію,
– розповів сценарист картини Пол Волянський.

Це вже друга перемога фільму, який до цього назвали ще й найкращою документалкою кінофестивалю EtCultura у Флориді. Цього разу перемога дісталась фільму на "SLO Film Fest" – фестивалі незалежного кіно.

До слова, у фільмі "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" зібрані кіносвідчення політичних, кримінальних, військових злочинів та терактів на території України, які відбувались в період 2013-2016 років.

Як розповідають творці фільму, за час роботи над картиною було записано 86 інтерв’ю з учасниками подій на Майдані та Сході України і зафільмовано майже 600 годин робочого кіноматеріалу.

Читайте також: Скільки українських фільмів претендують на головну кінопремію країни