Відповідні дані опублікували на офіційному сайті премії. "Віддалений гавкіт собак" здобув перемогу Peabody Awards у номінації "Найкращий документальний фільм". За словами організаторів, зворушлива кінострічка від данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта не може нікого залишити байдужими.

Цікаво: Золота Дзиґа 2020: хто отримав престижну українську нагороду

Зазначимо, що це не перша нагорода фільму. "Віддалений гавкіт собак" вже встиг отримати понад 25 відзнак на міжнародних кінофестивалях у Нідерландах, Швеції, Греції, США, Іспанії. Окрім цього, стрічка Сімона Леренґа Вільмонта була в шорт-листі премії Оскар.

Peabody AwardsЦе міжнародна премія імені Джорджа Фостера Пібоді, яку щороку вручають за внесок у розвиток масмедіа. Традиція є однією з найстаріших, адже бере свій початок з 1941 року. Переможці визначаються шляхом голосування представників Коледжу журналістики та масової комунікації в США.

Про що фільм "Віддалений гавкіт собак"

Кінострічка "Віддалений гавкіт собак" розповідає про 10-річного хлопчика Олега, який живе на Донбасі. Його звичне життя перевернулось, коли відбулась окупація частини території України, а в його рідне село прийшли військові. Живе Олег зі своєю бабусею Олександрою та не хоче покидати будинок. Але війна диктує свої правила.

Фільм став зворушливою хронологією життя дитини, де він стикається з суворою реальністю війни. Кожен кадр у "Віддаленому гавкоті собак" зачіпає за живе, тому кінострічка й отримала престижні нагороди.

Дивіться трейлер до фільму "Віддалений гавкіт собак": відео