За даними Українського Інституту Америки, це перший голлівудський художній фільм, знятий в Україні. Локація зйомок була не випадковою, адже головні герої кінострічки "Джулія Блу" – молоді люди, які переживають події після Євромайдану.

Цікаво: "Гуцулку Ксеню" тепер можна переглянути безкоштовно: де дивитись фільм


Фільм "Джулія Блу" вийшов у онлайн-прокат / Пресслужба

У центрі сюжету – історія студентки і фотографа Юлії, яка родом із Західної України. Після Революції Гідності вона стає волонтеркою і випадково зустрічає молодого солдата, який має психологічні травми після АТО. Сама того не очікуючи, дівчина закохується. Тепер Юлія стоїть на порозі великого вибору, що може змінити все її життя: продовжити навчання за кордоном, чи обрати почуття.

Це інший вид військового оповідання. Події розповідаються молодою дівчиною, яка повинна вибрати найкращий шлях для свого майбутнього,
– написали про фільм критики.

А також: Українські фільми, які доступні для безкоштовного перегляду

Цікаво, що на створення кінострічки "Джулія Блу" режисерку Роксі Топорович надихнула поїздка до України в 2014 році. Після цього вона на рік переїхала до Києва, щоб відчути всі проблеми, якими живе держава. Побачивши реалії, Роксі зрозуміла, що в США дещо по-іншому уявляють ситуацію, тому фільм став можливістю відкрити очі американцям на Україну.

У фільмі головні ролі виконали вітчизняні актори Поліна Снісаренко, Дмитро Ярошенко та Вікторія Копоть. Зйомки тривали всього 22 дні та пройшли у Києві і одному з сіл на Львівщині. Прем'єра кінострічки "Джулія Блу" відбулась днями на Amazon Prime.

Дивіться трейлер до фільму "Джулія Блу": відео