Знаменита актриса з Бірмінгема з дитинства проявляла зацікавлення до акторського мистецтва, оскільки її рідні працювали у досить творчих сферах – батько Фелесіті був журналістом, мама працювала в сфері реклами, брат – режисером монтажу, а дядько Майкл Гедлі взагалі був актором. Навчаючись англійської мови в коледжі Оксфорду, Фелісіті Джонс грала в студентських постановках. В десять років вже почала відвідувати майстер-класи Центрального юнацького телебачення.

Читайте також: Алісії Вікандер – 31: найвідоміші фільми за участю оскароносної акторки

Свою першу роль у кінокартині вона здобула у 15-річному віці, коли взяла участь у першому сезоні серіалу "Найгірша відьма" (1998). Менше ніж через 10 років її почали помічати в більшому кінематографі: у 2007 році вона зіграла у фільмі "Нортенгерське аббатство", у 2008 – "Повернення в Брайдсхед", у 2009 – "Шері" і в 2010 у стрічці "Буря".

Одним з її найбільших досягнень стала участь у фільмі "Теорія всього", в якому вона зіграла головну роль та отримала схвалення від багатьох кінокритиків. За успішну роль її номінували на "Золотий глобус", BAFTA і "Оскар" за найкращу жіночу роль. Після такого успіху її запросили взяти участь у зніманнях таких стрічок як "Інферно" (2016), "Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія" (2016) та багато інших. У грудні цього року на світових екранах з'явиться новий фільм за участь британської зірки. Фільм має назву "За статевою ознакою", у якому Джонс виконала головну роль та зіграла реального персонажа Рут Бадер Гінсбург, що стала другою жінкою в історії, якій вдалося зайняти місце в Верховному суді США.


Фелісіті Джонс на церемонії Оскар-2017 / Getty Images

Щодо особистого життя, то на початку 2014 року вона припинила стосунки з інтернет-артистом Едом Форнілесом, які тривали десять років. Вже у 2015 році вона почала зустрічатися з режисером Чарльзом Гардом, з яким побралася цього року.

Зірка багатьох кінонагород та номінантка найпрестижніших премій світу завоювала серця мільйонів фанатів ще в підлітковому віці і продовжує зачаровувати кіно своєю акторською грою. Пропонуємо переглянути декілька трейлерів найкращих фільмів за участю іменинниці Фелісіті Джонс, щоб ви детальніше ознайомились з творчістю актриси.

"Як вийти заміж за мільярдера" 2011: дивитись трейлер онлайн

"Як божевільний" 2011: дивитись трейлер онлайн

"Хороший день для весілля" 2012: дивитись трейлер онлайн

"Повними грудьми" 2013: дивитись трейлер онлайн

"Теорія всього" 2014: дивитись трейлер онлайн

"Інферно" 2016: дивитись трейлер онлайн

"Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія" 2016: дивитись трейлер онлайн

"За статевою ознакою" 2018: дивитись трейлер онлайн