Українські дизайнери не лише взялися піднімати економіку нашої країни з перших днів війни, але й почали створювати нові колекції. За час війни в Україні Юлія Магдич пошила нову колекцію патріотичних вишиванок. За словами дизайнерки, вона відчула, що саме зараз її нова колеція буде актуальною. Про патріотичні вишиванки Юлія Магдич розповіла 24 каналу.

Читайте також Мей Маск в образі від українського бренду: історія плаття, яке через війну об’їхало пів світу

Зараз ми зробили патріотичну колекцію в жовто-синій гамі. Я відчуваю, що зараз вона буде актуальною. І якщо раніше жовто-блакитні плаття користувались попитом, але це було так нарочито патріотично – доречно, для прикладу, на День Незалежності, то зараз це вже такий, здається, маніфест. Ці кольори майорять в цілому світі, і в нас так само – це наш маніфест свободи, маніфест українськості,
– розповіла Юлія Магдич.

Повне інтерв’ю читайте незабаром в рамках проєкту "Інтерв’ю 24".

У своєму інстаграмі Юлія Магдич опублікувала ефектну світлину в розкішній жовтій сукні з синіми квітами братчиками та популярними синіми кутасиками, які створює окрема людина.

Знаменитість постала перед камерою на тлі блакитного неба та жовтого поля, привітавши прихильників з Днем вишиванки.

"Вітаю вас з Днем вишиванки! Цьогоріч на своє вже професійне свято загадую кілька бажань. Перемога і тільки перемога. Блискавична, впевнена, тріумфальна. Відродження після перемоги. Культурне, промислове, освітнє. Ну і, може подивую вас цим, бо ніколи не говорю про особисте, - сім‘я та діти - бо нас має бути 52 мільйони" – написала Магдич.


Вишиванка з нової колекції Юлії Магдич / Фото з інстаграму

Напередодні на сторінці бренду Yuliya Magdych з’явився кадр у короткій жовтій вишиванці з синіми узорами. Юлія зробила символічне фото біля дерева, яке посадив її дідусь.

"Ці дерева садив мій дідо Володимир, як я була дитиною. Він взагалі був як Мойсей: як навіть встромить суху палку в землю - вона розквітне. Чи чекав він, що я милуватимусь їх квітом у часи війни? Та дерева цвітуть – й Україна розквітне! На мені сорочка "Ружі" з нової колекції", – йдеться в дописі бренду.


Вишиванка з нової колекції Юлії Магдич / Фото з інстаграму