Україну досі продовжує підтримувати увесь світ. Знаменитості постійно здійснюють світські виходи у синьо-жовтих образах на підтримку України. Образи британської королеви ретельно підбирає її давня помічниця та стилістка Анджела Келлі. Тому її аутфіт, цілком ймовірний жест на підтримку України.

Читайте також На аукціон виставили білосніжне вбрання Олени Зеленської, яке вона одягала на День Незалежності

Через свій поважний вік Єлизавета ІІ надає перевагу приймати гостей у Віндзорському замку, а не їздити на події самостійно. Втім інколи вона все ж таки здійснює світські виходи.

У вівторок, 17 травня, британська королева приїхала особисто відкрити меморіальну дошку на честь офіційного завершення будівництва лінії Елізабет названої на її честь на вокзалі Паддінгтон у Лондоні. В метро Єлизавета ІІ завітала разом зі своїм сином, принцем Едвардом.


Королева Єлизавета ІІ здійснила світський вихід / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Новий образ Її Величності

Знаменитість була одягнена у жовте пальто від бренду Stewart Parvin з лимонними ґудзиками та золотистою об’ємною брошкою. Королева одягнула білосніжні рукавички та довершила образ жовтим капелюхом з синіми квітами від бренду Rachel Trevor-Morgan.

Свій образ Єлизавета ІІ доповнила сережками з перлинами та шкіряною сумкою. На обличчі знаменитості був стриманий мейк з акцентом на рожевих губах.


Королева Єлизавета ІІ здійснила світський вихід / Фото з Getty Images

На кадрах королева щиро посміхалася, тож помітно, що вона рада була здійснити світський вихід. Вона зустрілася зі всіма працівниками проєкту Crossrail, а також з тими, хто буде керувати залізницею, включаючи учнів, водіїв і персонал станції.


Королева Єлизавета ІІ здійснила світський вихід / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Виходи королеви Єлизавети II тепер стануть рідкістю. Королівський палац повідомив, що відтепер Її Величність не часто з'являтиметься на публіці. Основною причиною є проблеми з рухливістю. Через затруднену мобільність королеви, представники палацу підтверджуватимуть присутність королеви на тій чи іншій події лише в день, коли вона має відбутися. Тож тепер шанувальники монаршої сім’ї зможуть побачити нові світлини королеви Єлизавети лише з Віндзорського замку.