Далі розповімо про 6 найпоширеніших елементів одягу, які ми звикли називати кофтами.

Цікаво Чим замінити куртку на початку осені: чарівні приклади вбрання

Світшот – це виріб з бавовни без капюшона, який походить від англійських слів sweat – "піт" та shirt – "сорочка". Піт тут не просто так, адже з самого початку світшот призначався для заняття спортом. Зараз світшоти стали невіддільною частиною стилю та комфорту для багатьох.

Світшот
Світшот / Фото Pinterest

Худі та зіп-худі – такі елементи одягу присутні майже в кожному гардеробі. Вони походять від англійського слова hood – "капюшон" і відзначаються наявністю великої кишені у своєму дизайні. Зіп-худі відрізняються лише замком. Худі почали популяризуватися в культурі хіп-хопу на початку 70-х років й з часом заполонили світ.

Худі
Худі та зіп-худі / Фото Pinterest

Спочатку лонгслів був елементом чоловічого гардероба. Виробляється з бавовни та тонкого трикотажу та відзначається своєю витонченою простотою. З довгим рукавом та круглою горловиною лонгслів має ознаки класичного вбрання, які надають комфорту та елегантності.

Лонгслів
Лонгслів / Фото Pinterest

Пуловер – це класичний трикотажний виріб з V-подібним вирізом, який спочатку входив до чоловічого гардероба. Однак з часом він завоював і жіночий світ моди, що є дуже комфортно, адже його можна вдало поєднувати для створення різних образів.

Пуловер
Пуловер / Фото Pinterest

Водолазка – це обтислий светр з тонкого трикотажу та високою горловиною, який також називають гольфом. Спочатку цей елемент одягу носили водолази під скафандром, від чого й пішла назва.

Водолазка
Водолазка / Фото Pinterest

Кардиган – це виріб на ґудзиках, який може мати різну форму вирізу, довжину та об'єм. Назва цього светра походить від графа "Кардигана" – англійського воєнного, який винайшов його. Він додавав кардигани до погано захищених мундирів своїх солдатів, щоб їм не лише було тепліше, але й щоб виглядали елегантніше.

Кардиган
Кардиган / Фото Pinterest

Автор: Марта Поліщук