Вершково-жовтий є доволі універсальним відтінком. Він неначе належить до базового відтінку, тож може поєднуватися з будь-яким класичним вбранням. Модниці полюбили відтінок вершкового масла не менше, ніж мегатрендовий червоний колір.

Дивіться також Актуальне взуття цього сезону: стильні приклади, які мають бути у дівчат

Який одяг обрати у вершково-жовтому відтінку

Красиво в цьому кольорі виглядатиме костюм-трійка, який складається з жилетки, жакета, штанів, бермудів чи спідниці. Низи в літню форму можете обирати на свій смак.

Jacquemus представив вершково-жовту спідницю до коліна прямого крою, яку можна вдало поєднати з класичним топом чи бра. Також можете придбати вбрання в цьому кольорі й серед верхнього одягу. На літо обирайте цікаві шкіряні куртки, кремові джинсові куртки чи бомбери.

Цей відтінок є доволі універсальним, тож добре поєднується з базовими та контрастними й пастельними тонами. Стилісти радять звернути увагу на кілька формул: жовтий + темно-коричневий, жовтий + сірий, жовтий + чорний і жовтий + бордовий. Якщо ж поєднати вершково-жовтий з блакитним, то аутфіт буде мати дорогий та красивий вигляд.


Красиве вбрання у вершково-жовтому відтінку / Фото Elle


Актуальне вбрання у вершково-жовтому відтінку / Фото Elle


Трендове вбрання у вершково-жовтому відтінку / Фото Elle


Актуальне вбрання у вершково-жовтому відтінку / Фото Elle

Не забувайте про аксесуари у цьому відтінку. Обирайте для себе цікаві сумки чи окуляри зі світло-жовтими оправами та вчіться міксувати все між собою задля створення цікавих образів.