Знакові панами знаменитості придбали за 450 євро від бренду Emma Brewin. Зараз схожі панами набувають чималої популярності. Схожі вироби представили бренди Saint Laurent, Acne Studios, Givenchy.

Читайте також Хутряні навушники з нульових знову в моді: з чим їх носити взимку

Американська модель Белла Хадід любить хутряні панами. Раніше вона з’являлася перед об’єктивами папараці у звичайних виробах, втім потім її помітили у великій панамі кольору кемел. Нею знаменитість доповнила чорний костюм з черевиками у леопардовий принт.


Хутряна панама – хіт зими / Фото з інстаграму

Ще раніше у таких виробах зі штучного хутра помічали Гейлі Бібер та Ріанну. Остання такий головний убір почала носити ще влітку, доповнюючи панамою футболку та босоніжки на підборах, а також в тон до рожевої сукні.


Хутряна панама – хіт зими / Фото з інстаграму


Хутряна панама – хіт зими / Фото з твіттера

Останньою брендові панами запримітила Емілі Ратажковскі. Цей головний убір їй так сподобався, що вона створила з ним за кілька днів аж три образи. Знаменитість доповнила леопардовою панамою чорне коротке пальто, коричневою – шкіряну куртку, а чорною панамою довершила пальто в принт зебри.


Хутряна панама – хіт зими / Фото з Getty Images


Хутряна панама – хіт зими / Фото з Getty Images


Хутряна панама – хіт зими / Фото з інстаграму Емілі Ратажковскі

Американська акторка Меган Фокс вже тривалий період одягає хутряні панами різних кольорів. Як завжди, ними знаменитість доповнює свої епатажні образи.