Рівно через рік після показу своєї останньої колекції осінь – зима 2021 Марк Джейкобс представив публіці у Нью-Йорку нову колекцію для осінньо-зимового сезону.

Зверніть увагу Ми – сильна нація: Андре Тан привітав українців з Днем Конституції

Показ креативного директора був сповнений непропорційними елементами гардероба, які виглядали, як кілька в’язаних светрів, пов’язані одне на одного. Джейкобс також вирішив поекспериментувати з денімом, використовуючи обробку поверхні у яскравих рожевих, фіолетових та інших тонах.


Показ колекції Marc Jacobs FW/22 / Фото з інстаграму бренду

Продовжуючи нову естетику нью-йоркського дизайнера, колекція FW22 також включала об'ємні сукні, широкі штани та великі сумки в поєднанні з масивними черевиками на платформі. Ці силуети контрастували з мікро-міні-бюстгальтерами та вкороченими майками. Гладкий образ доповнювався виголеними зачісками, у яких з’явилися моделі, які крокували подіумом.

У показі брали участь легендарні сестри Хадід – Джіджі та Белла. Також з ними дефілювала одним подіумом українська модель Крісті Пономар. Стилісти також забрали колір брів, зробивши їх повністю тілесними.


Показ колекції Marc Jacobs FW/22 / Фото з інстаграму бренду


Показ колекції Marc Jacobs FW/22 / Фото з інстаграму бренду

Для моделі шоу в Нью-Йорку стало першим. Раніше дівчина підкорила своєю зовнішністю та харизмою всю Європу, дефілювавши на показах найвідоміших світових брендів. Крісті презентувала на собі блискуче сріблясте бра та довгу рожеву спідницю з деніму. Її образ доповнила рожева куртка, яку вона приспустила та шкіряні молочні рукавички. Також Крісті одягнула молочні туфлі на величезній платформі та підборах.


Показ колекції Marc Jacobs FW/22 / Фото з інстаграму моделі


Показ колекції Marc Jacobs FW/22 / Фото з інстаграму бренду

Перегляньте всю колекцію FW22 Марка Джейкобса: дивіться відео