Виконавиця часто обирає для себе речі від українських брендів, тож її можна помітити в цікавих речах дизайнерів – від суконь та костюмів до верхнього одягу.

До теми Ламаємо стереотипи, – Тіна Кароль прокоментувала образ на Нацвідборі

Образ Тіни Кароль

Тіна одягнула розкішну білу дублянку з овчиною від українського бренду GOT’S label. Коштує така річ 48 тисяч гривень. Бренд створює верхній одяг, серед яких – шуби, дублянки, куртки різних фасонів та кольорів. Засновницею цього бренду є Світлана Готочкіна – дівчина актора Тараса Цимбалюка.

Зазначимо, що дублянка, яку обрала Тіна Кароль є доволі стильною й трендовою. Подовжені дублянки цієї зими є актуальними, оскільки їх носять чимало селебріті.

Білосніжний виріб співачка одягнула під лаконічний та простий одяг. Тіна одягнула класичний чорний лонгслів, який поєднала з синіми джинсами. Образ її довершував пучок на потилиці. У цьому ж образі Тіна виступала на Нацвідборі Євробачення, здивувавши прихильників скромним виходом на сцену.

У повсякденному житті виконавиця любить з’являтися без макіяжу та навіть в короткому інтерв’ю блогеру зі Львова Ніколасу Кармі розповіла, що поза сценою та зйомками хоче залишатися непомітною та одягати просте й зручне вбрання.