Сонцезахисні окуляри не лише захищають від променів, але й додають нашому образу особливої родзинки. Окуляри підкреслюють образ та надають йому довершеності.

Дивіться також 4 літні сумки, які завжди викликають компліменти: як вони виглядають

Цього року модницям буде з чого вибрати, оскільки добірка трендових окулярів пропонує цікаві варіанти, які сподобаються кожній модниці.

Віддзеркалення

Сонцезахисні дзеркальні окуляри з’явилися ще у 1930-х роках. Тоді їх створили для того, щоб мінімізувати вплив ультрафіолетових променів в очі. Майже 100 років потому такі окуляри не втратили свого вигляду.

Трендові окуляри на літо 2024
Трендові окуляри на літо 2024 / Фото Vogue

Круглі

Окуляри в округлій формі – це завжди виграшна ідея. Такий аксесуар майже не вимагає зусиль для стилізації та створює гарний контраст, якщо у вашому образі присутні різкі лінії.

Трендові окуляри на літо 2024
Стильні окуляри на літо 2024 / Фото Vogue

Яскраві

Додайте до колекції окулярів ефектні оправи та кольорові лінзи. Вони стануть вдалим акцентом в образі зі спокійних відтінків.

Трендові окуляри на літо 2024
Модні окуляри на літо 2024 / Фото Vogue

Біла оправа

Окуляри з білою оправою – це позачасова інвестиція. Носити їх можна з будь-яким вбранням – від монохромного білого до яскравого.

Трендові окуляри на літо 2024
Актуальні окуляри на літо 2024 / Фото Vogue

Авіатори

Ця модель окулярів закохала нас в себе ще в 1950-х роках. Авіатори досі залишаються в моді. Додавайте їх у свій гардероб і точно не прогадаєте, бо вони будуть актуальними ще тривалий період.

Трендові окуляри на літо 2024
Трендові окуляри на літо 2024 / Фото Vogue

Підібрати окуляри – справа непроста, оскільки треба враховувати й те, наскільки вони підійдуть певному типу зовнішності та наскільки є актуальними тенденція на них у світі моди. Обираючи аксесуари на літо, особливу увагу зверніть саме на ці 5 варіантів представлених вище.