Джастін та Гейлі вже давно зарекомендували себе, як одну з наймодніших пар Голлівуду. Стилістка Джастіна – Карла Уелч та Гейлі – Мейв Рейлі щоразу придумують для пари цікаві аутфіти, в яких подружжя красується перед фотокамерами.

Партнерський матеріал Створюємо затишок: 5D електрокаміни преміумкласу Opti-V з ефектом потріскування полін

Під час останньої прогулянки закохані продемонстрували бездоганні стильні образи, які закохані пари можуть легко продемонструвати на собі.

Образ Гейлі та Джастіна Бібера

Гейлі Бібер прогулялася Лос-Анджелесом у сірому топі, блейзері з гіперболізованою лінією плеча від Magda Butrym та сірих штанах класичного крою Brandy Melville. Образ знаменитості доповнили оранжево-червоні кросівки від New Balance.

Інфлюенсерка любить сумки від бренду BY FAR, тож підібрала до монохромного образу сумку чорного кольору за 16 500 гривень. Аутфіт знаменитості довершили короткі сріблі ланцюжки та сережки-кільця. Не обійшлась супермодель без своїх улюблених чорних сонцезахисних окулярів.

Співак Джастін Бібер одягнув чорну базову футболку, а на низ – класичні чорні штани. Зверху він одягнув мінімалістичну чорну сорочку, розбавивши black total look голубими кедами Converse. Чоловік манекенниці любить прикраси, тому доповнив свій образ масивним срібним ланцюжком та цікавим виробом з кольоровими ведмедиками.


Модний образ Джастіна та Гейлі Бібер / Фото Elle


Модний образ Джастіна та Гейлі Бібер / Фото Elle