Українська співачка кілька років тому створила бутик Gold Vintage в якому поціновувачки вінтажних речей можуть знайти речі з історією.

Дивіться також Chanel, Valentino, Louis Vuitton: які модні бренди допомогли Україні та відреагували на війну

На тлі війни багато брендів перестали працювати, втім зараз один за одним всі українські дизайнери беруться за відновлення роботи, аби підтримувати економіку нашої країни.

Продовжити роботу бутика Gold Vintage вирішила українська співачка Санта Дімопулос. У своєму інстаграм-дописі вона зазначила, що відновлює роботу бутика з вінтажними речами, аби підтримувати економічний фронт України і забезпечити безперервне надходження допомоги в пріоритетних напрямках.

Санта пообіцяла увесь прибуток від продажів речей перераховувати на потреби нашої армії та на допомогу українцям, що опинилися в скрутному становищі.

Повний допис публікації Санти Дімопулос

З ранку 24 лютого Росія розпочала повномаштабну війну на території України. В цей день все зупинилось… Пройшов майже місяць і ми прийняли важливе для нас рішення – відновити роботу Gold Vintage, щоб підтримувати економічний фронт України і забезпечити безперервне надходження допомоги в пріоритетних напрямках!

Весь прибуток ми будемо перераховувати на потреби нашої армії та на допомогу українцям, що опинилися в скрутному становищі. Зараз головна мета для всіх нас – бути корисними для нашої України. Просимо всіх наших клієнтів з усіх куточків світу підтримати нас в цей важкий час.