Раніше облаштування каміна в квартирі було практично неможливе. Окрім складного монтажу і чималих витрат на ці роботи, неминуче доводилося стикатися із труднощами експлуатації та обслуговування, що відбивало бажання зайвий раз розпалити камін. В черговий раз на допомогу приходять технології.

Читайте також Стиль і затишок в одному: настінний електрокамін, який монтується менш ніж за годину

Завдяки багаторічній роботі інженерів ірландської компанії Dimplex всі, хто мріє про камін, можуть створити свій затишний і неповторний куточок з мінімальними витратами і труднощами. Саме електрокамін є безпечною заміною класичного дров'яного каміна та ідеально виконують роль елемента декору.


На фото електрокамін Dimplex Revillusion 30 (RBF30)

В основному на вартість електрокаміна впливає тип технології візуалізації полум'я. 3D електрокаміни Opi-Myst, які ще називають паровими камінами, і 5D електрокаміни Opti-V мають максимально реалістичну картинку полум'я і, відповідно, не найнижчу ціну.


На фото паровий електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS

Зверніть увагу Електрокаміни Cassette 1000 і Cassettе 500 – краща заміна біокаміна

2D електрокаміни можуть потішити ціною, але поступаються по візуалізації. Тому компанією Dimplex була розроблена унікальна технологія візуалізації полум'я – Revillusion. Дана технологія поєднує в собі доступну ціну і найреалістичнішу серед 2D електрокамінів картинку вогню.

Відеоогляд електрокамінів Dimplex серії Revillusion:

Що ж робить серію Revillusion унікальною?

1. Відкриті дрова

Каміни серії Revillusion мають відкриту топку на відміну від інших моделей 2D електрокамінів, де дрова закриті склом. Коли камін працює на візуалізацію, відкриті дрова набагато реалістичніше передають картинку полум'я. Крім цього, у вимкненому стані відкрита топка виглядає більш натурально.

2. Подвійний муляж дров

Dimplex Revillusion – єдина серія, яка має подвійний муляж дров. Дрова встановлені не тільки перед екраном, але і за ним, завдяки чому язики полум'я розміщені не на задній стінці, а між дров.

3. Технологія екрану Mirage

Технологія напівпрозорого дзеркального екрана Mirage замінює традиційне дзеркало. У серії Revillusion екран має спеціальне зональне напилення, яке ділить його на дзеркальну і матову області, завдяки чому передній муляж дров відбивається в екрані, а візуалізація язиків полум'я відбувається за екраном і проєктується на матову поверхню. Це робить вогонь більш яскравим і чітким. Крім цього, створюється ефект димки над муляжем дров, а передні дрова, які відбиваються в екрані, помітно збільшують глибину топки.

4. Датчик освітленості

Усі представники Revillusion мають у своїй комплектації датчик освітленості, за допомогою якого камін підлаштовує яскравість полум'я під освітленість приміщення.

Окрім унікальних технологій, які присутні тільки в Revillusion, каміни даної серії укомплектовані ще низкою корисних функцій:

  • системою підсвічування полум'я, яка реалізована на базі економних і довговічних Led технологій;
  • ефектом тління, шляхом вбудованих у муляж дров і світлодіодів;
  • ефективною системою обігріву ComfortSaver, яка здатна швидко обігріти і підтримувати задану температуру.

Цими та багатьма іншими функціями можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування.

Модельний ряд серії Revillusion

Відеоогляд функцій електрокаміна Dimplex Revillusion 30 RBF30:

Камін Revillusion 30 RBF30 належить до вбудованих електрокамінів, які можна встановити в нішу або портал. Сама топка має класичний металевий корпус із декоративною цегляною кладкою на задній стінці. Напівпрозора панель-міраж в Revillusion 30 суцільна і покриває повністю задню стінку каміна, що створює ефект об'ємної топки і яскраву картинку полум'я.


На фото муляж дров електрокаміна Dimplex Revillusion 30 (RBF30)

Обігрів у даній моделі встановлений зверху поруч із сенсорною панеллю керування. Обігрівач може працювати у двох режимах – 1,2 і 2 кВт, і включається за бажанням. Можливе регулювання по заданій температурі завдяки вбудованому термостату.

Споживання електрики при роботі на візуалізацію становить всього 20 Вт. Крім цього, камін має корисні функції:

  • таймер відключення,
  • регулювання яскравості полум'я,
  • регулювання підсвічування: можливі 2 кольори підсвічування бічних панелей і 3 кольори підсвічування муляжу дров.


На фото електрокамін Dimplex Revillusion 30 (RBF30)

Дана модель завдяки своїм значним габаритам ідеально підійде у велику простору вітальню і неодмінно стане її центральною частиною. Камін не вимагає великих витрат на монтаж. Його можна встановити в уже зроблений ремонт в разі комплектації його порталом, який можна зробити на замовлення в будь-якому дизайні.

Revillusion 30 повністю безпечна модель для дітей і тварин: корпус каміна не нагрівається, тому обмежень по монтажу і матеріалу ніші (порталу) немає.


На фото електрокамін Dimplex Revillusion 20 (RGL20)

Revillusion 20 RLG20 і Revillusion 25 RLG25 окремо стоячі представники лінійки, відмінне просте рішення для вбудовування в фальш-камін або стару нішу дров'яного каміна без демонтажу і додаткового декорування. Дана модель повністю мобільна, легко розбирається і не займає багато місця при транспортуванні. Таким чином, камін завжди можна взяти з собою, наприклад, на дачу або в заміський будинок, і створити там свій куточок затишку.


На фото електрокамін Dimplex Revillusion 25 (RGL25)

Обігрівач у цих представників розташований внизу і може працювати у двох режимах 0,8 або 1,4 кВт без регулювання по температурі. Споживання в режимі візуалізації складає всього 9 Вт. Тобто для того, щоб камін спожив 1 кВт електроенергії, потрібно до 5 днів безперервної роботи.


На фото електрокамін Dimplex Revillusion 25 (RGL25)

Відмінність між Revillusion 20 і Revillusion 25 полягає в розмірах і додатковій імітації золи, підсвіченої діодами, яка є у Revillusion 25. Обидва каміни управляються як пультом, так і кнопками, розташованими на ніжці каміна.

Як і всі 2D електрокаміни, пристрої серії Revillusion не вимагають обслуговування або палива. Для монтажу не потрібні додаткові комунікації та дозвільна документація. Щоб отримати насолоду від полум'я, потрібна звичайна розетка та одне натискання кнопки на пульті.

Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресами м.Київ, вул. Обсерваторна, 13/15, вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: