Компанія розробила і постійно вдосконалює електрокаміни, які є кращою і безпечною заміною класичного каміна на дровах. Завдяки великому асортименту пристрій гармонійно доповнить дизайн будь-якого інтер'єру, а простота монтажу дасть можливість встановити конструкцію навіть у помешканнях, де вже зроблений ремонт. Саме тому електрокаміни здобувають все більшу популярність.

Читайте також Вбудовані парові електрокаміни з обігрівом для квартири: добірка найпопулярніших пристроїв

Із величезного асортименту компанії Dimplex з легкістю можна виділити настінні каміни з технологією візуалізації Opti-Myst. Ці парові каміни можна просто навішувати на стіну без додаткового декору, або ж встановлювати в нішу чи портал.


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Redway

Як і в інших парових камінах з технологією Opti-Myst, робота настінних 3D-електрокамінів базується на підсвічуванні пари, яку генерує ультразвукова мембрана. Так створюється візуалізація полум'я і диму.

Не дивно, що каміни Opti-Myst здобули велику популярність серед покупців, адже, крім реалістичної картинки вогню, такі пристрої чудово зволожують повітря, покращуючи мікроклімат у приміщенні. Водночас такої переваги не мають біокаміни, які під час роботи спалюють кисень.

Варто знати Біокамін в квартирі: плюси, мінуси, проблеми при використанні та заміна біокаміна

Окрім цього, паровий камін не є затратний в експлуатації. Для його роботи потрібні тільки вода і розетка. Тому власники парових камінів можуть не хвилюватись про встановлення додаткових комунікацій для відводу продуктів горіння, що, до прикладу, є обов'язковим для класичних камінів на дровах.

До лінійки 3D-електрокамінів настінного типу входять 3 моделі: Dimplex Opti-myst Burbank, Dimplex Opti-myst Redway і Dimplex Opti-myst Tahoe, які відрізняються лише дизайном рамки і розмірами. При цьому сама топка у всіх моделей однакова, тому картинка вогню і функціонал у них не мають відмінностей.

Відеоогляд електрокамінів Dimplex:


Наповнення електрокамінів – класичний муляж дров, які під час роботи пристрою просвічуються галогеновими лампами, створюючи ефект тління. Муляж легко знімається і відкриває доступ до робочої частини каміна для його обслуговування або наповнення водою.


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Redway

Настінні парові електрокаміни Dimplex мають функцію регулювання інтенсивності полум'я, завдяки якій можна контролювати роботу парогенератора. У верхній частині топки каміна вбудований обігрівач з можливістю регулювання температури і вибору потужності обігріву 1 або 2 кВт. Видув теплого повітря відбувається під кутом вперед.

Цікаво, що ефект полум'я працює незалежно від обігріву. Під час роботи на візуалізацію вогню камін споживає всього 200 Вт. Керування електричним каміном можливе як з пульта, так і з панелі управління, яка розташована внизу за рамкою.


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Redway

Ці моделі камінів Dimplex кріпляться на стіну за допомогою монтажної планки, яка йде у комплекті з пристроєм. Перед встановленням в нішу або портал потрібно передбачити доступ повітря для решітки забору, яка знаходиться позаду каміна. Важливо врахувати, що щілина між решітками забору і стінкою ніші повинна становити 3 – 4 сантиметри. Завдяки цьому корпус каміна взагалі не нагрівається, а тому немає обмежень по матеріалу ніші чи порталу.

До електромережі камін підключається за допомогою вилки, яку можна й відрізати і під'єднуватись до мережі безпосередньо. На гарантію каміна, яка складає 2 роки, це аж ніяк не впливає.

Окрім цього, настінні парові каміни, як і всі електрокаміни Dimplex, повністю безпечні для дітей і тварин. Пара, яка допомагає створити візуалізацію полум'я, трішки тепліша за кімнатну температуру, тому нею неможливо обпектися. Завдяки цьому камін можна встановлювати навіть у дитячій кімнаті.


На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS

Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресою м.Київ, вул. Обсерваторна, 13/15, вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: