Наразі однією з найпопулярніших є технологія "живого вогню" Opti-Myst, яка ще називається паровим каміном.

Читайте також Створюємо затишок: 5D електрокаміни преміумкласу Opti-V з ефектом потріскування полін

Дана технологія славиться своєю реалістичною візуалізацією полум'я і диму. При цьому парові каміни зволожують повітря, покращують мікроклімат в приміщенні і є повністю безпечними для дітей і тварин.


На фото візуалізація вогню парового каміна Dimplex Cassette 1000

Створення картинки вогню в електрокамінах Dimplex Opti-Myst реалізовано на базі ультразвукової мембрани, яка, як і мембрана в зволожувачі повітря, розбиває воду в дрібнодисперсний туман. Але головна магія приховується в тому, що галогенні лампи зі спеціальним фільтром підсвічують нижню частину пари, імітуючи вогонь, а верхня частина залишається прозорою, створюючи ефект диму, який в'ється за муляжем дров ручної роботи.

Для роботи каміна потрібні лише звичайна питна вода, яка наливається в спеціальний знімний бак всередині, та розетка. Обсягу резервуара для води вистачає на 6 – 8 годин безперервної роботи.

Лінійка Dimplex Opti-Myst нараховує близько 30 моделей, завдяки цьому створити свій куточок затишку можна практично в будь-якому інтер'єрі: від бароко до Loft. Для любителів класики компанія Dimplex створила цілу серію електрокамінів у класичному стилі – Dimplex Danville.

Відеоогляд електрокамінів Dimplex Danville, Dimplex Flagstaff і Dimplex Atherton:

Електрокаміни Dimplex Danville виконані в класичному дизайні англійського дров'яного каміна. Парогенератор прикривають дрова зі спеціального пластику, що просвічуються лампами. Вони дають можливість споглядати імітацію тління дров і вугілля. Також у каміні є функція регулювання інтенсивності полум'я.

Дані каміни виготовляють у декількох кольорах:


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Danville Brass

Корпус каміна виготовлений з металу, що дозволяє говорити про довговічність і відсутність потертостей згодом. У кожного виробу лінійки серед функцій є обігрів, який працює у двох режимах – високому і низькому. Обігрів здійснюється за принципом тепловентилятора, який розташований у верхній частині каміна. Дані моделі здатні обігріти до 25 кв.м. приміщення.


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Danville Black

При роботі на візуалізацію камін споживає всього 200 Вт на годину, а при включенні на обігрів – від 1 до 2 кВт. Обігрів працює окремо від візуалізації, і включається за бажанням.

Управляються дані каміни як із панелі, захованої під декоративною кришкою у верхній частині, так і з дистанційного пульта.


На фото електрокамін Dimplex Opti-myst Danville Chrome

Електрокаміни Dimplex Danville призначені для вбудовування в портал або в нішу будь-якого типу. Ширина каміна складає 52 см, висота – 62 см, а глибина – 23 см. Такі розміри каміна дозволяють підібрати до нього компактний портал, який не буде займати багато місця в будинку і не виглядатиме занадто мініатюрним.