Своїм новим образом Олена Зеленська підтримала міжнародну акцію до Всесвітнього дня інформування про людей з синдромом Дауна. Таким чином перша леді привернула увагу суспільства до важливої теми.

Цікаво Олена Зеленська повторила образ у білому жакеті: скільки коштує аутфіт першої леді

Образ Олени Зеленської

Перша леді одягнула молочний светр, який поєднала з чорними базовими штанами та класичними лоферами. Особливістю її незвичного аутфіту стали дві різні кольорові шкарпетки.

Шкарпетки, що на мені, – незвичайні. Це роботи Ніколь Ляпустіної, Софії Жук та Марії Гуменної – мисткинь, які творять у художній студії Олі Ставникович. Ця майстерня працює з митцями, які мають синдром Дауна та РАС. Вони, наприклад, уже не раз долучалися до прикрашання традиційної ялинки на вулиці Банковій у Києві,
– написала Олена Зеленська у своєму інстаграм-дописі.

21 березня – Всесвітній день інформування про людей з синдромом Дауна. По всьому світу люди надягають різні шкарпетки. Таким чином вони підтримують тих, хто має додаткову хромосому у 21-й парі.

Дивовижний образ Олени Зеленської
Дивовижний образ Олени Зеленської / Фото з інстаграму першої леді

Також Олена Зеленська додала, що люди з синдромом Дауна та РАС повинні себе комфортно почувати у суспільстві. За її словами, ми маємо ставитися до них з повагою та розумінням.