В чарівному образі перша леді з’явилася на пресконференції, яка була присвячена четвертому Саміту перших леді та джентльменів. Важлива подія відбудеться вже 12 вересня у Києві.

Читайте також Селін Діон здійснила рідкісний світський вихід в неймовірному вбранні: красиве фото

Олена Зеленська в бордовому костюмі

Перша леді України любить красиво одягатися, тож її чергова публічна поява знову вразила українців. Олена Зеленська тісно співпрацює зі стилісткою Наталією Каменською, яка є засновницею українського бренду Gunia Project.

Вона підбирає для дружини президента найкраще вбрання від українських брендів та прикраси, які вдало довершують кожен аутфіт першої леді.

Цього разу Олена Зеленська одягнула бордовий костюм, що складався з жакета цікавого крою без коміра та спідниці довжини міді. Жакет вона довершила чорним тонким поясом на талії та підібрала чорні туфлі на підборах.


Красивий образ Олени Зеленської / Фото з інстаграму першої леді


Олена Зеленська у бордовому костюмі / Фото з інстаграму першої леді

Дружина президента розпустила волосся та вклала у легкі хвильки. Зеленська вирішила не доповнювати аутфіт сережками та залишила мінімалістичний look, а візажисти зробили ніжний та природний макіяж.

Що відомо про Саміт перших леді та джентельменів

  • Дружина президента ініціювала щорічні міжнародні заходи – Саміти у 2021 році. Тоді ж відбувся перший з них, що об'єднав перших леді та джентльменів для реалізації важливих гуманітарних, соціологічних проєктів. Його темою була "М'яка сила в новій реальності".
  • Другий саміт відбувся вже під час повномасштабного вторгнення, влітку 2022 року, у форматі телемосту між п'ятьма країнами. У центрі обговорення була тема: "Україна та світ: майбутнє, яке ми (від)будуємо разом".
  • Третій Саміт перших леді та джентльменів був присвячений темі психологічного здоров'я. Його тема звучала так: "Ментальне здоров'я: крихкість і стійкість майбутнього".
  • Четвертий Саміт відбудеться восени, 12 вересня, у Києві. Його темою буде безпека дітей.