main logo

Obnova

Зима – не привід відмовлятися від улюблених суконь. Звісно, може здатися, що це не найзручніше вбрання для морозів і мряки, але якщо підійти до вибору з розумом, вдасться створити комфортні, різноманітні та нетипові образи.
26 січня, 15:30
53632

Зимові сукні – це тепло і комфортно: як виглядають наймодніші моделі 2024 року 

Ніхто з нас не уявляє свого життя без джинсів. Денім у різноманітних варіаціях щороку представлений на світових подіумах у колекціях знаних брендів. Тисячі інфлюенсерів та зірок вигадують все нові способи, як можна стилізувати джинси. Проте не всі знають, яким було першопочаткове призначення цих щільних штанів. 
14 січня, 10:00
53511

Від одягу для робітників до світових подіумів: коротка історія деніму

Спортивне вбрання – це завжди про комфорт і свободу рухів. Однак лише цим його функція не обмежується. Сьогодні популярні бренди дбають про те, щоб спортивні речі були стильними та інноваційними. Тому одягати їх можна не лише в зал, але і в повсякденні.
10 січня, 15:30
35088

Стильні та комфортні заняття спортом: добірка брендів, одяг яких вмотивує на тренування

Капсульний гардероб – набір ретельно підібраних елементів одягу, які легко поєднуються між собою. Вони формують основу щоденних образів та є запорукою того, що вдасться швидко й стильно одягатися під будь-яку подію.
22 грудня 2023, 18:00
14480

Зимова капсула: без яких речей неможливо уявити гардероб

У грудні традиційно розпочинається гірськолижний сезон, а це означає, що в кожного з нас ще є вдосталь часу, аби поїхати у засніжені Карпати. Щоб мандрівка була теплою і комфортною варто подбати про вбрання, в якому буде зручно підкорювати засніжені траси.
15 грудня 2023, 17:30
39834

Лижна мода: як стильно одягнутися на відпочинок в зимові гори

У перші дні грудня в Івано-Франківську відбулося офіційне відкриття нового магазину Obnova. Під час заходу представники компанії анонсували приємні сюрпризи для своїх клієнтів.
12 грудня 2023, 12:00
41467

Брендовий шопінг для всієї родини: в Івано-Франківську відкрився новий магазин Obnova

Більше новин