Оскільки електрокамін створює візуалізацію полум'я і взагалі не гріється при роботі, встановити його можна в будь-якому місці без обмежень – у вітальні або навіть дитячій кімнаті.

Читайте також Камін в спальній кімнаті: переваги електрокаміна та ідеї розміщення

Електрокаміни Sky – це новинка 2021 року. Особливістю даних камінів є панорамний опуклий екран, який додає ефекту полум'я більшої об'ємності та візуально збільшує глибину топки. Дані каміни ідеально доповнять інтер'єр із класичним дизайном. Також електрокаміни Royal Sky можуть похизуватись не тільки якісною картинкою вогню і широким функціоналом, але й доступною ціною.

Відеоогляд електрокамінів Royal Sky:

Модельна лінійка серії Sky

У серію Sky входить 3 моделі, які відрізняються тільки розмірами та дизайном топки, а функціонал у камінів однаковий. Зокрема:

  • компактний електрокамін Royal Sky EF 26 має ширину топки 691 мм і висоту 437 мм. Дана модель підійде для невеликих приміщень.
  • електрокамін Royal Sky EF 28 має найпопулярніший розмір серед покупців і підходить для приміщень середнього розміру: ширина топки каміна – 751 мм, а висота – 602 мм.
  • Royal Sky EF 33 належить до великогабаритних камінів, тож ідеально підійде для просторої вітальні. Ширина такого каміна складає 875 мм, а висота – 668 мм.

Глибина у всіх моделей однакова і становить 270 мм.


На фото електрокамін Royal Sky EF 28 C

Технологія візуалізації полум'я Royal Sky

Моделі Royal Sky відносяться до 2D електрокамінів, технологія візуалізації полум'я яких побудована на підсвічуванні обертового барабана з пелюстками, завдяки чому язики вогню відбиваються на задню стінку каміна. Крім цього, шляхом підсвічування знизу муляжу дров створюється ефект тління.

Муляж дров і візуалізація полум'я створюють реалістичну картинку вогню. 2D електрокаміни прості в установці і повністю безпечні. Окрім цього, вони не вимагають додаткових комунікацій і обслуговування, а для роботи каміна потрібна тільки розетка.

Система підсвічування реалізована на базі LED-технологій, завдяки чому споживання електроенергії при роботі на візуалізацію мінімальні: для того, щоб камін спожив 1 кВт електроенергії, потрібно близько 2 днів безперервної роботи.

Дивіться також Dimplex Symphony – класичні електрокаміни за доступною ціною

Система обігріву Royal Sky

Електрокаміни Royal Sky мають вбудований тепловентилятор, який включається за бажанням і працює незалежно від візуалізації полум'я. Потужність обігрівача складає 1,5 кВт, у такий спосіб камін може обігріти приміщення до 20 кв.м.

Завдяки вбудованому термостату можливе регулювання по температурі. Виставивши бажану температуру, камін буде її підтримувати, автоматично включаючи і вимикаючи обігрівач. Ця функція допоможе істотно заощадити на споживанні електроенергії і створити комфортний мікроклімат у приміщенні.

Вибір кольору підсвічування

На відміну від попередньої серії панорамних електрокамінів у серії Sky з'явилася можливість вибирати колір підсвічування полум'я. Ця функція нараховує 3 кольори підсвічування і демонстраційний режим.


На фото електрокамін Royal Sky EF 26 C

Регулювання яскравості полум'я

Завдяки функції регулювання яскравості полум'я можна підібрати режим роботи, який максимально підходить вашому настрою. Яскравий святковий або романтично тьмяний – додати атмосферності вечору можна одним натисканням кнопки.


Візуалізація полум'я і ефект тління дров в електрокамінах Royal Sky

Звуковий ефект горіння дров

Електрокамін має вбудовані динаміки і за бажанням користувач може включити звуковий супровід візуалізації полум'я. Ця функція, що нараховує 3 рівні гучності, доповнить картинку вогню і посилить відчуття реалістичності.

Таймер відключення

Каміни Royal Sky мають функцію таймера відключення. Межа таймера – 9 годин, крок перемикання – 1 година.

Управління електричним каміном

Включити і регулювати роботу каміна можна з пульта дистанційного керування або з панелі керування, яка встановлена на корпусі пристрою. Перемикання функцій можна побачити на дисплеї, який розміщений всередині топки на задній стінці каміна. При відсутності активності дисплей відключається.

Особливості монтажу каміна

У зв'язку з тим, що корпус каміна не гріється, обмежень по матеріалу ніші або порталу немає. Забір повітря для тепловентилятора розміщений зверху на корпусі пристрою, тому потрібно залишити щілину в 2 – 3 см між корпусом каміна і верхньою стінкою ніші.

Вмонтовуючи камін у глуху нішу, потрібно забезпечити надходження повітря всередину, передбачивши вентиляційну решітку або повітряні канали. Підключається електрокамін до мережі за допомогою вилки, яку за бажанням можна обрізати і підключитися до електромережі безпосередньо.

Якщо вас зацікавила продукція компанії Royal Flame, дізнатися докладніше і подивитися всю модельну лінійку електрокамінів можна на фірмовому сайті royal-flame.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресами: м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: