Ширина компактного електрокаміна EFP/P 2520LS становить 610 мм, висота – 526 мм, а глибина – 205 мм. Електрокаміни в такому розмірі користуються великою популярністю, оскільки ідеально впишуться в невеликі і середні приміщення.

Зверніть увагу Electrolux Sphere Plus EFP/P – панорамні підлогові електрокаміни за демократичною ціною

Модель EFP/P 3020LS належить до великогабаритних камінів, і встановлюються в просторих вітальнях. Ширина EFP/P 3020LS становить 762 мм, висота – 537 мм, а глибина 228 – мм.

Відеоогляд електрокамінів Electrolux EFP/P 2520LS і EFP/P 3020LS:

Серія EFP LS – це електрокаміни в класичному стилі з плоским екраном, призначені для вбудовування в нішу або портал. Декоративне наповнення – муляж дров, які пофарбовані вручну, щоб передати текстуру натурального дерева. Навіть при вимкненому каміні дрова виглядають максимально реалістично.

При роботі на візуалізацію полум'я дрова просвічуються, тим самим створюється ефект тління дров. Для створення максимально реалістичної картинки вогню, каміни Electrolux EFP LS мають функцію регулювання яскравості полум'я, яка налічує 5 режимів.


На фото муляж дров електрокаміна серії Electrolux EFP/Р 3020LS

Візуалізації полум'я реалізована на базі запатентованої технології REAL FIRE PERFECT. Створюється полум'я коштом підсвічування барабана з пелюстками. Особливість даної технології – реалістична картинка вогню, простота установки і експлуатації, при цьому електрокамін потішить свого власника демократичною ціною.

Завдяки LED-технології споживання електрокаміна при роботі на візуалізацію становить всього 0,006 кВт, тобто, щоб електрокамін витратив 1 кВт електроенергії буде потрібно близько 7 днів безперервної роботи.


На фото електрокамін Electrolux EFP/Р 3020LS

Електрокаміни серії EFP LS мають звуковий режим потріскування дров Real Sound, який доповнює візуалізацію полум'я, тим самим створюється максимально реалістична картинка вогню. Звук включається за бажанням і має 2 режими гучності.

Крім виконання декоративної функції, електрокаміни можуть послужити додатковим нагріванням приміщення. Завдяки вбудованому електричному тепловентилятору камін за лічені хвилини може обігріти приміщення до 25 квадратних метрів. Потужність обігрівача регулюється на вибір користувача – 1 або 2 кВт. Обігрів включається за бажанням і працює окремо від візуалізації полум'я.


На фото електрокамін в комплекті з порталом Electrolux EFP/Р 2520LS

Управління електричним каміном здійснюється з пульта дистанційного керування та з панелі управління, яка розміщена на корпусі каміна.

Монтаж каміна не вимагає спеціальних знань, оскільки корпус каміна не гріється, обмежень по матеріалу ніші або порталу немає. Топка встановлюється в отвір порталу з передньої сторони і підключається до розетки. При установці в спеціальну нішу в стіні – з боків, ззаду і зверху вогнища – вільний простір повинен бути не менше 10 сантиметрів з кожного боку. У ніші повинні бути передбачені вентиляційні отвори для вільної циркуляції повітря. Решітка видування гарячого повітря розміщена на передній частині корпусу каміна.

Детальніше про каміни в фірмовому магазині Electrolux:

Якщо вас зацікавила продукція компанії Electrolux, дізнатися докладніше і подивитися всю модельну лінійку електрокамінів можна на фірмовому сайті electrolux-kaminy.com.ua, або відвідавши шоу-руми за адресами: м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: