Серед підлогових камінів справедливо можна виділити серію Sphere Plus EFP/P. Особливістю даної серії є панорамний опуклий екран, який додає ефекту полум'я більшої об'ємності та візуально збільшує глибину топки.

Дивіться також Настінний електрокамін з обігрівом і звуком: огляд дизайнерських камінів Electrolux EFP/W 2000S

Відеоогляд електрокамінів Electrolux Sphere Plus EFP/P 2720RLS і EFP/P 3320RLS:

Декоративне наповнення електрокамінів EFP/P RLS – це муляж дров, пофарбований вручну, щоб передати текстуру натурального дерева. Навіть при вимкненому каміні дрова виглядають максимально реалістично. При роботі на візуалізацію полум'я, дрова просвічуються, тим самим створюється ефект тління дров. Яскравість полум'я регулюється і налічує 5 режимів.


На фото електрокамін Electrolux Sphere Plus EFP/P 3320RLS

Візуалізація полум'я реалізована на базі запатентованої технології REAL FIRE PERFECT. Створюється полум'я шляхом підсвічування барабана з пелюстками. Особливість даної технології – реалістична картинка вогню, зручне встановлення і експлуатація. Завдяки LED-технології, споживання електрокаміна при роботі на візуалізацію становить всього 0,006 кВт, тобто, щоб електрокамін витратив 1 кВт електроенергії, буде потрібно близько 7 днів безперервної роботи.

На фото електрокамін Electrolux Sphere Plus EFP/P 2720RLS

Візуалізацію полум'я можна доповнити звуковим ефектом горіння дров Real Sound, звук включається за бажанням і має 4 режими гучності.

Крім виконання декоративної функції, електрокаміни можуть послужити додатковим джерелом нагрівання приміщення. Завдяки вбудованому електричному тепловентилятору, камін за лічені хвилини може обігріти приміщення до 25 квадратних метрів. Потужність обігрівача регулюється, на вибір користувача – 1 або 2 кВт. Обігрів включається за бажанням і працює окремо від візуалізації полум'я.

Управління електричним каміном здійснюється як з пульта дистанційного керування, так і з панелі управління, яка розміщена на корпусі каміна.

Монтаж каміна не потребує спеціальних знань. Оскільки корпус каміна не гріється, обмежень по матеріалу ніші або порталу немає. Топка встановлюється в отвір порталу з передньої сторони і підключається до розетки. При установці в нішу у стіні – з боків, ззаду і зверху вогнища повинен бути вільний простір не менше 10 сантиментів з кожного боку.

У ніші повинні бути передбачені вентиляційні отвори для вільної циркуляції повітря. Ґрати видування гарячого повітря розташовані на передній частині корпусу каміна.


Камін не лише виконує декоративну функцію, але й нагріває приміщення

Детальніше про каміни дивіться у фірмовому магазині Electrolux:

Якщо вас зацікавила продукція компанії Electrolux, дізнатися докладніше і подивитися всю модельну лінійку електрокамінів можна на фірмовому сайті electrolux-kaminy.com.ua, або відвідавши шоу-руми за адресами: м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: