З модельного ряду настінних електрокамінів Electrolux справедливо можна виділити електрокаміни EFP/W 2000S і EFP/W 2000S Bronze.

Читайте також Новинка 2021 року – недорогі електрокаміни з обігрівом і звуком потріскування дров Royal Sky

Особливістю даних камінів є дзеркальна передня панель і ультратонкий корпус. Завдяки обробці граней дзеркала під кутом 45 градусів, відблиски полум'я і відображення сходяться в кутах, переломлюються і надають каміну незвичайний і витончений вигляд.

Відео огляд Electrolux EFP/W 2000S і Electrolux EFP/W 2000S Bronze:

Топка електрокаміна відкрита, що надає йому більшої об'ємності. Декоративним наповненням служать білі камені, але за бажання їх можна замінити будь-яким декором, наприклад, кристалами або муляжем дров. Обмежень по матеріалу декору немає, оскільки корпус при роботі не гріється.


На фото електрокамін Electrolux EFP/W 2000S

Візуалізація вогню в електрокамінах побудована на базі запатентованої технології REAL FIRE PERFECT. Проєкція язиків полум'я створюється шляхом підсвічування барабана з пелюстками. Завдяки LED-технології, споживання електрокаміна при роботі на візуалізацію становить всього 0,01 кВт, тобто щоб електрокамін витратив 1 кВт електроенергії потрібно близько 4 днів безперервної роботи.


На фото електрокамін Electrolux EFP/W 2000S

Окрім візуалізації полум'я, електрокамін має вбудований обігрівач з можливістю регулювання потужності 1 або 2 кВт. На максимальній потужності камін може за лічені хвилини обігріти приміщення до 25 кВт. Обігрів і візуалізація працюють незалежно один від одного.

Також електрокамін має звуковий режим потріскування дров Real Sound, який доповнює візуалізацію полум'я, таким чином створюється максимально реалістична картинка вогню. Як і обігрів, звук включається за бажанням і має 4 режими гучності.


На фото електрокамін Electrolux EFP/W 2000S Bronze

Завдяки функції регулювання яскравості вогню, яка налічує п'ять режимів, можна підібрати візуалізацію полум'я, яка максимально підходить під ваш настрій.

Монтаж каміна не вимагає спеціальних знань і витрат. Топка без особливих зусиль встановлюється на стіну, всі кріпильні елементи, необхідні для установки, поставляються в комплекті. Оскільки панель управління і отвори видування гарячого повітря розміщені на верхній частині корпусу каміна, а решітки забору – з боків, камін не призначений для установки в нішу.

Електрокамін необхідно монтувати на висоті не менше 300 мм від нижнього краю приладу до підлоги. Рекомендована висота – від 600 до 1200 мм. Рекомендована висота від верхнього краю приладу до стелі – 1000 мм.

Складовою успіху продукції Electrolux впродовж десятиліть була і залишається її бездоганна якість та інновації. Тому, електрокаміни Electrolux потішать вас не тільки чарівною картинкою полум'я, але й бездоганною роботою. Гарантія на всі каміни становить 2 роки.


Шведська компанія Electrolux потішить вас доступними цінами на каміни

Якщо вас зацікавила продукція компанії Electrolux, дізнатися докладніше і подивитися всю модельну лінійку електрокамінів можна на фірмовому сайті electrolux-kaminy.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресами: м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: