Телеведуча та блогерка не втрачає можливості відправитися влітку на відпочинок, тож нещодавно прилетіла на батьківщину футболіста Кріштінану Роналду – Мадейру. З Поргугалії знаменитість публікує красиві фото в купальниках, які підкреслюють її форми та струнку фігуру.

Партнерський матеріал Стиль і затишок в одному: настінний електрокамін, який монтується менш ніж за годину

Леся Нікітюк любить ділитися зі своїми підписниками цікавим та спокусливим контентом, тому у її інстаграмі можна знайти чимало світлин у купальниках, які телеведуча обирала на відпочинок.

У мережі блогерку називають королевою купальників, оскільки під час кожної мандрівки знаменитість показує на собі нові моделі. На її стрункій фігурі чудово сидять звичайні пляжні вироби на зав’язках та суцільні купальники.

Цього літа українська знаменитість обирає на пляж сексуальний рожевий та чорний купальник, трендовий виріб у принт зебри, на зав’язках, з тонкими шлейками та блискучий виріб зеленого кольору.

Леся Нікітюк любить головні убори, тож доповнює свої пляжні образи солом’яними капелюхами та візорами, а також не обходиться без стильних сонцезахисних окулярів.