Але светри можуть не лише дарувати затишок, а й вдало доповнювати будь-який образ. Усе залежить від фасону, матеріалу й кольору. Добірку найбільш актуальних варіантів – зібрав 24 Канал.

Вау Як стильно одягнутися восени: 5 найкращих образів модниць

Светр з вирізом

Светр з V-подібним вирізом – потрібний елемент для формування базового гардеробу. Його можна поєднувати з різними штанами, джинсами та спідницями. Граючись з тканинами та кольорами, можна досягти чудового вигляду.

Светр з V-подібним вирізом
Светр з V-подібним вирізом / Фото Pinterest

Светр-оверсайз

Дуже комфортна річ, яка підійде кожній. Найсміливішим радять одягати такий джемпер на голе тіло замість сукні. Буде дуже ефектно. Довгі светри стильно комбінуються з високими чоботами або грубими черевиками.

Светр-оверсайз
Светр-оверсайз / Фото Pinterest

Пухнастий светр

Актуальна модель на сезон – осінь-зима 2023-2024. Модниці будуть задоволені, адже в такому одязі дуже тепло та затишно. До того ж такий джемпер є гарним на вигляд. Не потрібно жертвувати своїм комфортом заради краси.

Пухнастий светр
Пухнастий светр / Фото Pinterest

Короткий светр

Вкорочені джемпери підійдуть усім, особливо людям невисокого зросту. Вони круто поєднуються з спідницями-міді або джинсами з високою посадкою. Нейтрального кольору чи яскравого, це вже вам обирати.

Вкорочений светр
Вкорочений светр / Фото Pinterest

Вололазка

Якщо ви не хочете помилитись з вибором светру на найближчий сезон, то варто зупинитися саме на водолазці. Це база, яка ніколи не виходить з моди. Особливо легко складати луки з білими, чорними та бежевими відтінками.

Водолазка
Водолазка / Фото Pinterest