Одяг від українських дизайнерів все частіше почали приміряти зірки першої величини. Балаклаву від Руслана Багінського носить Мадонна, мати Ілона Маска гуляє Швейцарією в пуховику IENKI IENKI, Емілі Ратажковскі на світські вечірки приходить в сукні BEVZA, а Леоні Ганне милується вечірньою Ейфелевою вежею в сукні від Santa Brands.

Дивіться також Матір Ілона Маска одягнула пуховик українського бренду IENKI IENKI та балаклаву BEVZA

Місяць тому бразилійська супермодель Алессандра Амбросіо одягнула червону сукню від бренду Nuè. Розкішний виріб запримітила 29-річна американська модель та акторка Олівія Калпо. Вона приміряла ідентичну модель у білосніжному кольорі.

Знаменитість зачарувала свою майже 5-мільйонну аудиторію розкішному сукнею від дизайнерки Вікторії Удіної. Олівія Калпо зробила ефектні фото на сходах у власній віллі.

Красуня одягнула трикотажну коротку сукню з асиметричним вирізом на одне плече і фірмовою спіральною чашкою у вигляді ракушки. Коштує така сукня на сайті бренду 30 тисяч гривень.

Свій образ "Міс Всесвіт-2012" доповнила знаменитими туфлями з блискучими бантиками від грузинського бренду Mach & Mach. Інфлюенсерка зачесала волосся в пучок та зробила ефектний макіяж.


Розкішний образ Олівії Калпо / Фото з інстаграму


Розкішний образ Олівії Калпо / Фото з інстаграму