Леся Нікітюк є однією з найсильніших дівчат в українському шоу-бізнесі. Щодня телеведуча приміряє на собі красиві образи, які демонструє на свої особистій сторінці. Зірка часто позує перед об’єктивом фотокамер, демонструючи образи, які обирає для повсякденного життя та світських виходів.

Партнерський матеріал Новинка 2021 року – недорогі електрокаміни з обігрівом і звуком потріскування дров Royal Sky

Ще на початку року причіпний комірець почав завойовувати симпатії в модниць. Акцент на комірці додає образу романтичності та ніжності, навіть якщо міксувати його з брутальними черевиками на тракторній підошві. Саме на блузу з "комірцем Пітера Пена" Леся Нікітюк зробила ставку в новому образі.

Аутфіт Лесі Нікітюк

Телеведуча одягнула чорну блузу в горошок з прозорої тканини зі стрічками, яку довершував білий мереживний комір. Такий аксесуар підкреслив жіночність та зробив образ цікавішим. З додаванням причіпного комірця, блуза вже не потребує жодного декоративного доповнення.

Наряд Леся Нікітюк довершила чорними штанами на високій посадці з глибокими розрізами з обох боків. Такі штани та джинси досі не покидають трендів, свої образи стильними виробами доповнють світові стрітстайл-зірки.

Свій образ знаменитість довершила чорними чоботами та стильною зачіскою. Стилісти зав’язали телеведучій хвіст, обмотавши волосся замість резинки. На обличчі Лесі Нікітюк, як завжди, сяяв ніжний макіяж: її погляд підкреслювали мінімалістичні чорні стрілки, а губи – світло-рожева помада.


Стильний образ Лесі Нікітюк / Фото з інстаграму телеведучої


Стильний образ Лесі Нікітюк / Фото з інстаграму телеведучої


Стильний образ Лесі Нікітюк / Фото з інстаграму телеведучої