Церемонія National Bloggers Awards відбулася у готелі Fairmont Kyiv за участю зіркових ведучих, співаків та інфлуенсерів. Розважали публіку дует TVORCHI, Наталя Могилевська та ведучий Володимир Остапчук.

Партнерський матеріал Новинка 2021 року – недорогі електрокаміни з обігрівом і звуком потріскування дров Royal Sky

Телеведуча Леся Нікітюк нагороджувала премією "Найкращий food блогер 2021" кулінарного експерта Євгена Клопотенка. На сцені знаменитість з’явилася у чарівному образі total look.

Образ Леся Нікітюк

Знаменитість приміряла сукню морквяного кольору, що складалася з мініспідниці та жакета-сукні, яка на талії була оздоблена поясом. Виріб з відкритою зоною декольте додав сукні сексуальності, а мініспідниця дозволила Лесі Нікітюк похизуватися довгими ногами.

До бездоганної сукні телеведуча підібрала сатинові оранжеві туфлі на зав’язках. Її образ довершувала чорна шкіряна сумка Balenciaga Hourglass із золотистою фурнітурою за 43 тисячі гривень.

Біляве волосся знаменитість зав’язала у хвіст, зачесала гривку на дві сторони та зробила ефектний макіяж. Вона підкреслила погляд чорними стрілками, а губи намалювала коричневою помадою.

Реакція мережі на образ Лесі Нікітюк

  • "Що за богиня?";
  • "Обожнюю";
  • "Шикарні фото, ноги – вогонь";
  • "Колір плаття красивий";
  • "Лесюня, ти просто найкраща".


Розкішний образ Лесі Нікітюк / Фото з Orest


Розкішний образ Лесі Нікітюк / Фото з Orest