Знаменитість має бездоганний смак в одязі та постійно демонструє розкішні образи. У її арсеналі образів завжди знаходиться місце для розкішних суконь та стильних й молодіжних речей.

Дивіться також Шакіра вперше з'явилася на Met Gala: сукню називають "помстою колишньому"

Образ королеви Ранії

На важливу подію Її Величність створила монохромний аутфіт. Перед великою аудиторією вона з’явилася в базовій нюдовій майці, яку доповнила зверху вкороченим жакетом від французького бренду Jacquemus. Коштує така річ на сайті бренду 1000 доларів.

На низ Ранія одягнула широкі штани палаццо молочного кольору від американської марки SIMKHAI. Образ королеви довершили туфлі-човники з абстрактним принтом та золотими підборами від Dior.

Королева розпустила волосся та вклала його в кучері, а на обличчі зробила макіяж, який підкреслює її погляд, губи нафарбувала рожевою помадою.

Останні образи знаменитостей

  • Кендалл Дженнер одягнула на вечірку Met Gala cукню від Givenchy by Alexander McQueen весна-літо 1997 року. Вбрання на корсеті було оздоблено крилами.
  • Блогери з Нью-Йорка Ізабель Шапю та її хлопець Нельсон Тіберген спеціально для Met Gala обрали вбрання від українського бренду Nadya Dzyak.
  • Німецька блогерка Леоні Ганне показала, як цікаво поєднувати штани та жилетку в стилі Old Money.