Королева Ранія ретельно підбирає для себе образи на важливі заходи, світські події чи зустрічі. Королівську особу закликали до студентів на випускний, тож вона вирішила продемонструвати молодіжний образ.

Читайте також Королева Летиція зустрілася із Зеленським в елегантному костюмі: розкішні фото

Образ королеви Ранії

Ранія з’явилася у чорному образі. Під низ вона одягнула базову майку, а зверху приміряла асиметричне подовжене пальто з плісированою вставкою від бренду A.L.C. На низ королева обрала чорні бермуди від бренду Dior із зав’язками. Її Величність завжди одягає штани, сукні чи спідниці, тож поява в шортах стала незвичною.

Образ завершили двоколірні туфлі з рожевої шкіри та сітки від бренду Tom Ford. Ранія залишила розпущене волосся хвилястим, а передні пасма защіпила шпилькою ззаді. Щодо прикрас, то королева зробила ставку на золоті сережки та сріблястий ланцюжок на шиї з кулоном.

Що відомо про стиль королеви Ранії

Ранія є королевою Йорданії, тож її образи поєднують в собі арабські традиції та елементи європейського стилю. Її улюбленими дизайнерами є лише визнані світові бренди, такі як Dior, Alexander McQueen та Elie Saab. Разом з тим Ранія приміряє вбрання йорданських майстрів та вдало міксує речі між собою.